Ünlülerin Favorileri

Megan Fox Biyografisi, Bilinmeyenleri, Favori Şeyleri, Sevgilisi

Megan Fox Biyografisi

Megan Fox biyografisi Amerikalı ünlü aktris ve manken Megan Denise Fox’un yaşantısını kapsıyor. 16 Mayıs 1986’da Tennessee eyaleti Rockwood’da dünyaya gelen Megan Fox küçük yaşlarda dans ve oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. Florida’ya taşındıktan sonra aldığı eğitimlere devam eden Fox, henüz 13 yaşındayken oyunculuk ve mankenlik kariyerine başlamış olur.

Bugüne kadar birçok başarılı yapımda yer alan Megan Fox ayrıca Eminem ve Rihanna’nın “Love The Way You Lie” şarkısının müzik klibinde oynamıştır.

Megan Fox Bilinmeyenleri

  • Megan Fox henüz 13 yaşındayken modellik yapmaya başladı.
  • Kendisini biseksüel olarak tanımlıyor.
  • Fox’un sağ omzunda ““We will all laugh at gilded butterflies.” yazılı bir Shakespeare alıntısı var.
  • Megan Fox gerçek bir Star Trek ve Star Wars fanı.
  • Megan Fox, Lulu ve Coco adında iki tane keçiye sahip.
  • Megan Fox’un çocukken favori çizgi filmi Ninja Kaplumbağalardı.
  • Favori filmleri arasında yer alan “The Wizard of Oz” sadece favorisi değil aynı zamanda oyuncu olmak için ona ilham kaynağı veren bir eser.

Megan Fox Favori Şeyleri

Favori RengiYeşil
Şanslı Sayısı4
Favori KitapKiss the Girls, James Patterson
Favori YemekDoughboys Bakery’den kırmızı kadife kek, Patates püresi
Favori FilmiThe Lord of the Rings, The Wizard of Oz
Favori ParfümGiorgio Dolce & Gabbana Light Blue, Avon Instinct
Favori ŞarkıcıNirvana, Motley Crue, Slimkid3
Favori AktrisAngelina Jolie

Megan Fox Sevgilisi

Ben Leahy (2000-2003)
Megan Fox ve Ben Leahy 15 yaşlarındayken bir araya geldi daha sonra uzun mesafe ilişkisi nedeniyle de ayrıldılar. Megan Fox gençliğinde yaşadığı bu ilişki için minnettar olduğunu dile getiriyor.

David Gallagher (2003-2004)
David Gallagher ve Megan Fox, 2000’lerin başlarında Transformers filmi için için bir araya geldikleri zaman yakınlaştılar ve bir sene süren bir ilişki yaşadılar. David, Megan Fox için ilk Hollywood aşkı olma ünvanına sahip erkek arkadaşıdır.

Shia LaBeouf (2008)
2008 yılında Transformers filimi çekimlerinde birlikte aynı sahneyi paylaşan Megan Fox ve Shia LaBeouf için kısa süre içinde sette aşk yaşadıkları dedikoduları yayılmıştı. İlk başlarda konu ile ilgili açıklama yapmasalar da daha sonra aralarındaki ilişkinin romantik boyutunu doğruladılar ve bu ilişki Megan Fox’un set aşkı oldu ve çok uzun sürmedi.

Brian Austin Green (2010-2020)
Bu ilişki Megan Fox’un bilinen en uzun ilişkisi olma özelliğine sahip. Megan Fox henüz 18 yaşındayken Brian ile tanıştı ve tanıştıklarında Brian 30 yaşındaydı. Aralarındaki yaş farkında rağmen çift 2 sene sonra birlikte yaşamaya başladı ve daha sonra nişanlandılar.

Megan Fox’un ismi sette yaşanan kaçamaklar ile anılmaya başlandığında nişanlarını bozdular fakat bir sene sonra tekrar bir araya geldiler. 2010 yılında tekrar bir araya geldiklerinde ilişkilerini evlenerek daha kararlı hale getirdiler ve birlikte sahip oldukları 3 tane de çocukları vardır. İlişkilerindeki dalgalanmalar sonucu 2020 yılında boşandılar.

Machine Gun Kelly (2020 -)
İkili ilk olarak 2020 “Midnight in the Switchgrass” film setinde bir araya geldi ve kısa süre sonra sık sık birlikte görülmeye başladılar. Daha sonra Megan Fox MGK’nin müzik videosunda da yer aldı ve ikili bu süreçte ilişkilerini gizlemedi ve resmen birlikte olduklarını doğruladı.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu