Ünlülerin Favorileri

Madison Beer Biyografisi, Bilinmeyenleri, Favori Şeyleri, Sevgilisi

Madison Beer Biyografisi

Madison Beer biyografisi Justin Bieber tarafından keşfedilip büyük bir üne sahip olan şarkıcının yaşamından parçaları aktarıyor. 5 Mart 1999’da New York’ta doğan ünlü şarkı Yahudi bir aileden geliyor.

Beer’ın babası ve annesi yapı sektöründe önemli işler yapan, başarılı kariyer hayatlarına sahip Robert Beer ve Tracie Beer’dır.

Ailesi Madison henüz dört yaşındayken boşanmıştır ve Madison ilk kez Child Magazin adlı bir derginin kapağında bu dönemlerde görülmüştür. Child Magazin’deki pozundan önce dört yaşında bir mankenlik yarışmasını kazanmıştı.

Madison Beer Bilinmeyenleri

 • Madison Beer’in ünlü olması, ünlü şarkıcı Justin Bieber’ın Madison Beer’ın Youtube’da yayınlanan bir müzik videosunu sosyal medya kanalı Twitter aracılığı ile yayınlanmasıyla gerçekleşti.
 • Medison’un dini Yahudilik dinidir.
 • Medison’un hobileri arasından en sevdiği jet ski yapmak.
 • Medison’un evinde kuyruklu piyanosu var.
 • Kremalı soda favori içecekleri arasında.
 • Madison kendi ismi adına (merch) ilk olarak beyaz bir bere satışa sundu.
 • Madison dünyanın en çok oynanan MOBA oyunlarından biri olan League of Legends için de bir şarkı seslendirmiştir.
 • Madison Beer’ın net değeri üç milyon dolar civarındadır.
 • Madison Beer feminist duruşu ile tanınıyor.
 • Madison Beer çok sevdiği Fight Club filminden esinlenerek, filmin başrol karakterlerinden “Tyler Durden” isminde bir şarkısı vardır.
 • İlk stüdyo albümünü 21 yaşındayken yayınlamıştır.
  Madison Beer, Selena Gomez, Drake, Hailey Bieber gibi ünlülerle yakın arkadaş. 19. Yaş gününü Justin Bieber’ın eşi Hailey Baldwin Bieber ile beraber kutladı.
 • Long Island’da büyüyen genç şarkıcı kariyeri için daha sonra Los Angeles’a taşındı.
 • On ikinci sınıfa kadar evde eğitim gördü.
 • Madison Beer bir röportajında eğer bir filmde oynasaydı muhakkak bir korku filminde bir katili canlandırmak istediğini söylüyor.

Madison Beer Sevgilisi

Favori RengiGül ve maun
Favori Sayısı35
Favori KitapLolita, Vladimir Nabokov
Favori YiyecekÇilek, Punjabi
Favori FilmiFight Club, Splash
Favori ParfümBvlgari’s Omnia Pink Sapphire, Le Labo
Favori MüzikHip-Hop, Rihanna, Beyonce, Tame Impala

Madison Beer Erkek Arkadaşları

Jack Gilinsky (2015-2017)
Ortak arkadaşları Nash Grier aracılığı ile tanışan çift birlikte olduğunda Madison 15, Jack ise 18 yaşındaydı. İki yıl birlikte olan genç çift daha sonra tartışmalı bir şekilde ayrıldı. Jack tarafından sözlü taciz mesajları aldığı öğrenilen Madison Beer’ın bu ilişkinin bitiminde zorlu zamanlar geçirdiği biliniyor.

Brooklyn Beckham (2017)
Madison Beer ve Brooklyn Beckham çifti ilk olarak Los Angeles’ta görüldüklerinde birlikte olduklarına dair söylentiler basına sızmıştı. Birlikte yakın pozlar veren çiftin yine de açıklamalarına göre resmi bir ilişkisi yoktu. Tüm bu söylentiler devam ederken Brooklyn Beckham üniversite eğitimi almak için New York’a taşındı ve Madison Beer ve Brooklyn Beckham çifti böylelikle ayrılmış oldu. Madison’un uzak mesafe ilişkisi istememesi de bilenenler arasında.

Zack Bia (2018-2019)
Madison Beer’ın girişimci ve organizatör sevgilisi Zack Bia ile olan ilişkisi 2018 yılında filizlenmişti. Yaklaşık bir sene birlikte olan çift bazı dönemler ayrılmıştı ve tekrar bir araya gelmişti. Bir senenin sonunda 2019’da yollarını ayıran çift söylentiye göre tartışmalı bir şekilde ayrılmıştı.

David Dobrik (2020)
Youtube yayıncısı ünlü kişilik Davis Dobrik ve Madison Beer’ın ilişkisi 2020 yılı içerisinde gerçekleşti ve söylentiden ibaret oldu. İkili birlikte olduklarını hiçbir zaman bildirmese de sürekli olarak birlikte yakın bir şekilde görüntülendiler.

Nick Austin (2020-)
Hype House Tiktop ekibinin üyesi Nick Austin ve Madison’ın 2020 yazından bu yana flört ettikleri düşünülüyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu