Ünlülerin Favorileri

Kendall Jenner Biyografisi, Bilinmeyenleri, Favori Şeyleri, Sevgilisi

Kendall Jenner Biyografisi

Kendall Jenner biyografisi tam adı Kendall Nicole Jenner olan Amerikalı model /TV ünlüsünün yaşamını anlatıyor. 3 Kasım 1995 yılında Los Angeles Kaliforniya’da doğan Kendall Nicole Jenner, Kim Kardashian’ın kız kardeşidir.

Kendall Jenner’in annesinin ve babasının tarafından toplamda sekiz tane kardeşi bulunmaktadır. Babası Bruce Jenner ise cinsiyet değişikliği yapmıştır ve ismini Caitlyn Jenner olarak değiştirmiştir. Kendall Jenner modellik haricinde oyuncu olarak da kariyerinde çalışmalara imza atmıştır.

2007 yılından itibaren yayınlanmaya başlayan, şuana kadar 20 sezon çekilen reality TV dizisi Keeping Up with the Kardashians ile ismini tüm dünyaya duyurmuş ve ilgi odağı haline gelmiştir. Ancak Kendall Nicole Jenner, yayınlanan reality şov için mankenlik mesleğiyle ilişkisine dair çekimlerin yapmasına ve yayınlanmasına engel olmuştur. Çünkü Kendall mankenlik mesleğini bu şovdan ayrı tutmak istemiştir.

Kendall Jenner Bilinmeyenleri

  • 21. yaş gününde bir yabancıdan araba hediyesi aldı. Tamamen bir yabancı olan bu kişinin hediye ettiği araba ile Kendall’ın bir fotoğrafı da sosyal medya üzerinden paylaşıldı.
  • Araba tutkunu ve 1957 model Corvette Stingray’e sahip.
  • Amerikalı manken ve oyuncu Cindy Crawford, Kendall Jenner için en büyük ilham kaynaklarından biridir.
  • Kardeşlerinin arasında en uzun boylu olan Kendall Nicole Jenner’dır.

Kendall Jenner Favori Şeyleri

Favori Rengi: Yeşil
Şanslı Sayısı: 3
Favori Kitap: Animal Farm – George Orwell
Favori Yiyecek: Burger ve pizza
Favori Filmi: Moulin Rouge – 2001
Favori Parfüm: Modern Muse Le Rouge, Estee Lauder
Favori Müzik: Drake
Favori Aktris: Angelina Jolie

Kendall Jenner Sevgilisi

Nick Jonas (2015)

Harry Styles (2013 – 2016)
İngiliz şarkıcı ve oyuncu Harry Styles ile uzun bir birliktelik yaşayan Kendall’ın ilişkisi 2016 yılında sona erdi. Yeniden 2019 yılında Met Gala’dan birlikte ayrıldıklarında görüldüler.

Jordan Clarkson (2016)
NBA oyuncusu Jordan ile birkaç birliktelik yaşayan Kendall bu birlikteliği onaylasa da birlikte kameralara hiç yansımadılar.

ASAP Rocky (2016 – 2017)
2016 yılının Ağustos ayında ASAP Rocky ve Kendall Jenner birlikteliği duyuldu. Bu birliktelik birbirlerini çok fazla göremedikleri ve ikilinin yoğun iş temposu yüzünden çok fazla devam edemedi.

Blake Griffin (2017 – 2018)
NBA oyuncusu Blake Griffin eşinden ayrıldıktan sonra Kendall ve Blake sık görülmeye başladı. Bu esnada eski eşi ve çocuğunun annei Brynn Cameron, Blake Griff’e bir nafaka davası açtı. Bu davada Brynn, Blake’i babalık sorumluklarını yerine getirmeyip, O’nu bir Hollywood ünlüsüyle çıkmak ile suçlu buluyordu.

Blake ve Kendall’ın ilişkisi, Blake’in Detroit’e taşınmasıyla kesin bir şekilde sona erdi.

Anwar Hadid (2018)
Dua Lipa ve Anwar Hadid ilişkisinden önce, Kendall ve Anwar Hadid bir birliktelik yaşadılar. Gigi ve Bella Hadid’in erkek kardeşleri Anwar veKendall’ın birlikte takıldıkları geceye dair fotoğraflar yayınlandı.

Ben Simmons (2018 – 2019)
Profesyonel NBA oyuncusu Ben Simmons ve Kendall Jenner’ın 2018 yılında yaz aylarında başlayan bir birlikteliği bulunuyor. Çift ilişkileri uzun bir süre saklasa da sosyal medya aracılığı ile paylaşılan video ve fotoğraf karelerinde kendileri ve arkadaş çevreleri tarafından sıkça görüntülendi. İlişkileri 2019 yılına kadar devam eden Ben ve Kendall Mayıs ayında ayrıldı.

Devin Booker (2020)
Kendall Jenner 2020 yılından itibaren NBA yıldızı Devin Booker iler birlikte. İkili sosyal medyada samimi pozlar paylaşıyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu