Ünlülerin Favorileri

Hailey Bieber (Baldwin) Biyografisi, Bilinmeyenleri, Favori Şeyleri, Sevgilisi

Hailey Bieber (Baldwin) Biyografisi

Hailey Bieber (Baldwin) biyografisi Amerikalı model Hailey Rhode Baldwin’in yaşantısını kapsıyor. 22 Kasım 1996 yılında Arizona doğumlu ünlü manken Justin Bieber ile 2018 yılında evlenmiştir.

Hailey Bieber (Baldwin) oyuncu bir aileden geliyor. Babası ve amcası sinema sektöründe olan Hailey Baldwin’in annesi ise grafik tasarımcıdır. Babası Stephen Baldwin, annesi ise Kennya Baldwin’dir ve Hailey Rhode Baldwin en küçük çocuklarıdır.

2014 yılında ilk modellik anlaşmasını imzalayan ünlü manken Topshop ve Sonia Rykiel podyumunda yürüdü. 2014 yılından beri modellik kariyerinin yanı sıra moda tasarımcılığı, reklam filmi ve kendi makyaj markası üzerine ürün geliştirme çalışmalarına devam ediyor. Hailey Bieber (Baldwin) ve Justin Bieber’in güncel olan yaşam yerleri ise Ontario, Kanada olarak öne çıkıyor.

Hailey Bieber (Baldwin) Bilinmeyenleri

  • Büyük bir çoğunluğu oyuncu olan bir aileden geliyor. Hailey Bieber’in (Baldwin) amcaları, kuzeni, ebeveynleri ünlü insanlar.
  • Hailey, Kardashian ve Jenner ailesiyle çok yakın. Hailey özellikle de Kendall Jenner ile yakınlığıyla biliniyor.
  • Dövme yaptırmayı çok seviyor ve vücudunda birçok dövme bulunuyor. Hailey Bieber (Baldwin) ayrıca yakın arkadaşı Kendall Jenner ile ortak dövmeye sahip. Bu dövme parmaklarına yaptırdıkları küçük kalp sembolüdür.
  • Hailey Bieber (Baldwin) tam bir müzikal tiyatro hayranı ve Broadway müzikallerine katılmak onun en sevdiği aktivitelerden biri.
  • Formunu korumak için boks yapıyor. Kendini en iyi ve en formda hissettiği hobisinin boks olduğunu söylüyor.
  • Kişisel değeri, kocası Justin Bieber’ın servetinden yaklaşık olarak 260 milyon dolar azdır ve kendi serveti 3 milyon dolar civarlarındadır.
  • Hailey Bieber (Baldwin) modellik ve oyunculuk kariyerinin yanı sıra moda tasarım alanı için de çalışmalar sürdürüyor. Brandy Melville USA için bir üst tasarımı hazırlamıştır.
  • Hailey Bieber (Baldwin) küçüklüğünde bir balerin olmak istiyordu.

Hailey Bieber (Baldwin) Favori Şeyleri

Favori RengiSiyah
Şanslı Sayısı8
Favori YemekHamburger
Favori FilmiThe Break-Up
Favori ParfümAriana Grande
Favori MüzikIt’s Feel Good

Hailey Bieber (Baldwin) Sevgilisi

Drake (2016)
Ortak arkadaşları aracılığı ile tanışan Drake ve Hailey çifti ilk olarak 2016 yılında Mayıs ayında birlikte görüldü. Hailey ve Drake çifti birlikte bir akşam yemeği yemişlerdi ve kameralara yakın duruşlar sergilemeyen çift önlem alarak bir randevu gerçekleştirmişti. Drake ve Haile Baldwin bir süre daha randevulaşmaya devam ettiler ancak ilişkileri çok da uzun sürmedi.

Shawn Mendes (2017)
Kanadalı şarkısı Shawn Mendes ve Hailey Baldwin 2017’de Ekim ayında ilk kez el ele gözüktüler. Birlikte görülmelerinin ardından kısa bir süre sonra Met Gala’ya da birlikte katılan çift belirsiz bir ilişki yaşadı. Shawn Mendes, Hailey ve Bieber nişanlandığında Hailey’e tebrik mesajı atmış ve onu kutlamıştır.

Cameron Dallas (2017)
Cameron ve Hailey çifti ortak arkadaşları aracılığı ile birkaç kez birlikte gözüktüler fakat daha sonra çıkmaya devam etmediler. Kendall Jenner’in eski erkek arkadaşı olan Cameron Dallas ve Hailey aynı arkadaş grubunda çok fazla insanla ortak zaman geçirdiler. 2017 yılının Ağustos ayında ise çift tamamen ayrıldı.

Justin Bieber (2015-)
Justin Bieber ile Hailey Baldwin 2015’ten bu yana ara sıra çıkıyorlardı. Bir dönem birlikte sık gözüken çift bir süre sonra birbirlerini sosyal medya hesaplarından da takip etmeyi bırakmıştı. Bu dönemin takibinde Justin Bieber ve Hailey Baldwin bir seneden fazla bir süre konuşmadılar.

Yıllar içinde Justin Bieber birçok ünlü isimle birlikte olsa, ismi dedikodulara karışsa da Hailey Baldwin ve Beiber 2018 Eylül ayında gizli bir evlilik gerçekleştirdiler.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu