Ünlülerin Favorileri

Lana Rhoades Biyografisi, Bilinmeyenleri, Favori Şeyleri, Sevgilisi

Lana Rhoades Biyografisi

Lana Rhoades biyografisi yetişkin film endüstrisinde yer alan ve en beğenilen yetişkin film aktrislerden Amara Maple’in yaşamını ele alır. 6 Eylül 1996 yılında Amerika’nın Illinois eyaletinde dünyaya gelen Lana Rhoades ismiyle tanınan yetişkin film yıldızı Amara Maple’ın daha 18 yaşına gelmeden önce yetişkin film endüstrisinde yer almak istediği biliniyordu.

Lise eğitimini tamamladıktan sonra Chicago’ya yerleşen Lana Rhoades, başvuru yaptığı Tilted Kilt Pub & Eatery adlı restoranda çalışmaya başladı ve yine aynı dönemlerde Playboy Cyber ​​Girls şovu için anlaşma imzaladı ve fotoğraf çekimlerinde yer aldı.

Yetişkin Film sektöründeki kariyerine erken yaşlarda başlayıp, kişisel sebeplerden dolayı erken bitirmeyi seçen Lana Rhoades, kariyerine sosyal medya tanıtımcısı ve model olarak devam ediyor.

Lana Rhoades Bilinmeyenleri

  • Yetişkin film sektörüne 2016 yılında giriş yaptı.
  • Lana Rhoades yetişkin film sektöründeki oyunculuk kariyerine genç yaşta giriş yaparak sosyal medyada en çok takip edilen yetişkin film yıldızlarından biri oldu ve sosyal medya platformları aracılığı ile FashionNova ve YourWill.com gibi markalar için çeşitli tanıtımlar üstlendi.
  • Küçük yaşlardan itibaren jimnastik sporu ile ilgilenmiştir ve lisede amigoluk yapmıştır.
  • Kişisel Youtube hesabını 2019 Şubat ayında aktif eden oyuncu burada bir milyona yakın takipçiye sahip.
  • Instagram hesabında 15 milyona yakın takipçisi olan Lana Rhoades artık yetişkin film sektörü için çalışmıyor, modellik yapıyor.
  • XBIZ Ödülleri bünyesinde 2017’de En İyi Yeni (Kadın) Oyuncu ödülünü almıştır.

Lana Rhoades Favori Şeyleri

Favori RengiPembe, sarı ve siyah
Favori YemekYeşil sebzeler, Donut, pizza
Favori FilmiBatman, Avengers
Favori ŞarkıcıRed Hot Chili Peppers

Lana Rhoades Sevgilisi

Lana Rhoades 18 yaşındayken Jon ile evlendi ve evlendiklerinde Jon ondan 9 yaş büyüktü.

Mike Majlak (2020-2021)
Yazar, Youtuber ve sosyal medya insanı olan Mike Majlak ve Lana’nın ilişkisi ise 2021 yılının başlarında tamamen bitti. Çift sürekli olarak ayrılıp barışmasıyla gündeme geliyordu. 2020 yılında birlikte olmaya başlayan çift 2021 Şubat ayında tamamdan ayrıldı.

Lana bir röportajında mükemmel erkekte aradığı üç şeyden bahsetti. Mükemmel erkeğin Lana’ya göre iyi bir işi, güzel bir mizah anlayışı ve güzel bir sevgili olması gerekiyor.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 3]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu