Ünlülerin Favorileri

Cara Delevingne Biyografisi, Bilinmeyenleri, Favori Şeyleri, Sevgilisi

Cara Delevingne Biyografisi

Cara Delevingne biyografisi ünlü İngiliz modelin yaşantısını içermektedir. Cara Jocelyn Delevingne 12 Ağustos 1992 yılında Londra’nın Hammersmith bölgesinde dünyaya gelmiştir. Belgravia’da büyüyen Cara kendisinden iki yaş büyük iki kız kardeşi bulunuyor.

İlk olarak 2011 yılında podyuma çıkan Cara Delevingne, günümüzde modellik kariyerinde özel hayatıyla en çok konuşulan mankenlerden biri olmuş durumda. Genç yaşlardan itibaren model olmaya merak salmış olan Delevinge bu kariyerine 10 yaşında adım atmıştır. O yaştan itibaren özellikle yüz güzelliğiyle dikkat çeken ünlü model, kariyerini başarılı bir şekilde devam ettirmektedir.

Cara Delevingne Bilinmeyenleri

  • Cara Delevingne gerçek bir oyun tutkunu ve Call of Duty ve GTA oynamayı çok seviyor.
  • Cara’nın bakımını üstlendiği kedisi, köpeği ve bir de tavşanı var.
  • Cara ilk kez 10 yaşında Vogue İtalya dergisinde görüldü.
  • Kate Moss’u keşfeden Sarah Doukas tarafından keşfedildi ve Kate Moss bugüne kadar O’nun en büyük destekçisi oldu.
  • 2012 yılında Keira Knightley ile birlikte Anna Karenina filminde oynadı.
  • Rita Ora ünlü modelin en yakın arkadaşıdır.
  • Vücudunda birçok dövmesi bulunmaktadır. Bunlar arasında en ilginç sayılanı ayağında bulunan ”bacon” yazısı dövmesidir.
  • Biseksüel kimliği ile (şimdilerde panseksüel) birçok ünlü kadınla birlikte olmuştur.
  • “Mirror Mirror” isimli bir aşk romanı yazdı.

Cara Delevingne Favori Şeyleri

Favori RengiMavi
Şanslı Sayısı12
Favori YiyecekEt ve peynir içeren her şey. Peynirli biftek, domuz pastırması
Favori FilmiAnchorman: The Legend of Ron Burgundy ve Spice World
Favori ParfümMy Burberry
Favori MüzikM.I.A, PJ Harvey, The Clash, La Roux, Pet Shop Boys, David Bowie
Favori AktrisMeryl Streep

Cara Delevingne Sevgilisi

Jake Bugg (2013)
Ortak arkadaşları olan Rita Ora tarafından tanıştırılan Cara ve Jake 2013’ün ilk çeyreğinde birkaç ay çıktılar ve daha sonra yoğun iş programı nedeniyle 2013 Nisan ayında ayrıldılar.

Harry Styles (2013)
Birlikte oldukça fazla zaman geçiren One Direction grubundan Harry ve Cara ikilisi özellikle de Harry bu ilişkiyi kovalasa da Cara Delevingne’in yoğun iş programı nedeniyle uzun sürmeyen bir birliktelik yaşadılar. İkili daha sonra birlikte görünmedi ve 2013 yılı içerisinde Harry Styles MTV’ye “O benim kızım değil” şeklinde bir açıklama yaptı.

Miley Cyrus (2013)
Birlikte sık sık görülen çift sosyal medyada çok samimi fotoğraf paylaşımları yapmıştı. Yine aralarında gerçek bir ilişkinin olup olmadığı bilinmiyor.

Michelle Rodriguez (2014)
2014 yılının ilk çeyreğinde birlikte olan ikili altı ay kadar bir süre birliktelik yaşadı. Mayıs 2014’te ilişkileri biten çift tekrar bir araya gelmedi.

Jack O’Connell (2014)
Tulip Fever filminin setinin tanıştıktan sonra yakınlaşan ikilinin 2014 sonlarına doğru birlikte oldukları dedikodusu yayıldı. Bu romantik birlikteliğin durumu doğrulanmadı.

St. Vincent (2015)
Amerikalı şarkısı ve söz yazarı St. Vincent ve Cara Delevingne 2015 yılında bir araya geldiler ve bir seneye yakın bir birliktelik yaşadılar. Cara bu birliktelikte Vogue için çarpıcı aşk yorumları yapmıştı ve görünene göre büyük bir aşk yaşamışlardı. Ancak ikili 2016 yılında ayrıldı. St. Vincent bu ayrılıktan sonra Vogue’a konuştu ve kesinlikle kötü ayrılmadıklarını, onu her zaman seveceğini ve hayatı boyunca yakınında olmak istediğini dile getirdi.

Paris Jackson (2018)
2018’de sosyal medya hesaplarında sıklıkla birbirleriyle fotoğraf ve anı paylaşan çift sürekli birlikte yakın bir şekilde görülse de resmi olarak birlikte olduklarını açıklamadılar.

Ashley Benson (2019)
İki yıl birlikte olan çift daha sonra ilişkilerini düzeltemedikleri için ayrıldılar ve kendi yollarına gittiler. Bu ilişki sonunda Cara Delevingne panseksüel olduğunu ve Asley ile gerçek bir aşkı tattığını ancak yürümediğini açıkladı.

Kaia Gerber (2020)
Temmuz ayında Black Lives Matter protestolarında birlikte yer alan ve kameralara tam bir sevgili pozu veren çift ilişkilerini henüz açıklamamış olsa da söylentiler birlikte oldukları yönünde.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu