Ünlülerin Favorileri

Cardi B Biyografisi, Bilinmeyenleri, Favori Şeyleri, Sevgilisi

Cardi B Biyografisi

Cardi B biyografisi ünlü rapçinin kariyerinin yükseliş basamaklarını ve hayatıyla ilgili diğer bilgileri içeriyor. Cardi B sahne adıyla bilinen Amerikalı rapçinin gerçek adı Belcalis Almanzar olup 11 Ekim 1992 New York doğumludur.

Cardi B müzik kariyerindeki büyük çıkştan önce striptiz yapıyordu ve striptiz şovlarını sosyal medya üzerinden paylaşıyordu. Videoları kısa süre içinde viral olan Cardi B müzik dünyasına adım atmadan önce böylelikle tanınmış oldu.

Cardi B’nin müzikal başarısı hiç beklemeden gerçekleşti. 2018 yılında çıkardığı ilk stüdyo albümü Invasion of Privacy ile Billboard 200 listesine 1 numaradan giriş yaptı. Bugüne kadar En İyi Rap Albümü Grammy ödülü de bulunan Cardi B, aynı zamanda birçok ilkin de sahibidir. Bütün bu yer aldığı ilkler, bulunduğu kategorilerde bunu yapan ilk kadın oluşu ile yakından ilgilidir. Bir diğer “ilk kadın” ünvanı ise Spotify’da 1 milyar üzerinde dinlemeye sahip olan ilk kadın olması ünvanıdır.

Cardi B Bilinmeyenleri

  • Cardi B gençliğinde zor zamanlar yaşamıştı ve Manhattan’da bir süpermarkette çalışmıştı.
  • Aile içi şiddetten ve yoksulluktan kurtulmak için çalıştığı süpermarket işinden kovulduktan sonra striptiz yapmaya başladı.
  • Küçüklüğünde ona çoğu kişi Bacardi demeyi seviyordu ve Cardi B ismi buradan geliyor.
  • Cardi B’nin aldığı ilk albüm ise bir Missy Elliott albümü özelliği taşıyor.
  • Cardi B Billboard’un R&B/Hip-Hop kategorisi listesinde tek seferde 10 singlesiyle birlikte bulundu ve bunu yapan ilk kadın şarkıcı ünvanına sahip oldu.
  • Cardi B fastfood yemeyi çok seviyor. McDonald ise favorileri arasında.
  • Striptiz yaptığı zamanlarda Cardi-B annesine gerçeği söylememişti ve annesi Cardi-B’nin çocuk bakıcılığı yaptığını sanıyordu.
Favori RengiKırmızı
Şanslı Sayısı1
Favori YemekÇin ve Meksika yemekleri, Nutella ve avokado tost
Favori FilmiBelirli bir favorisi bulunmamakta
Favori ParfümÖzel karışım parfümleri kullanmayı seviyor
Favori MüzikMadonna ve Lady Gaga
Favori AktörDave Chapelle

Cardi B Erkek Sevgilisi

DJ Self (2015)
Cardi B ve DJ Self 2015 yılında kısa bir birliktelik yaşadı. Cardi B DJ Self için ”New York’taki en ateşli DJ” olarak bahsetmişti.

King Yella (2015)
King Yella ile hiçbir zaman bir ilişki yaşamadığını ispatlamaya çalışan Cardi B, King Yella’nın ortaya attığı söylentilerin üzerini hemen örtmek istedi fakat bu dönemde King Yella, Cardi B olan facetime görüşmesinden bir ekran görüntüsü paylaştı.

Tommy Geez (2015-2016)
Şimdiki kocası Offset’ten önce Cardi B’nin yaşadığı en belirgin ilişki, Tommy Geez ile olan ilişkisiydi. Bu ilşki yaklaşık bir yıl sürdü ve Cardi B’nin kariyeri yükselmeye başlamadan önce de ayrıldılar.

Offset (2017 – 2020)
Offset ve Cardi B ilk olarak 2017 yılında tanıştılar ve o dönemler sıkça kameralara birlikte yansıdılar. Ekim 2017’de çift nişanlandı ve 2018 yılı içinde gizlice evlendiler. Daha sonra Cardi B bunu doğruladı.

Rapçi Offset ve Cardy B iCloud skandalıyla çalkalandı ve ilişkileri bu aşamadan sonra kötüye gitmeye başladı. Bu sıralarda Offset birçok skandal ile de gündemde olmaya devam ediyordu. Takip eden günlerde Cardi bir performansı esnasında Offset’ten bir bebek beklediğini ve hamile olduğunu duyurdu. Bebekleri Kulture doğduktan sonra da mutlulukları kısa sürdü ve Cardi ve Offset bebeğin doğumundan birkaç ay sonra resmen ayrıldılar.

Ayrıldıktan sonra iş ortaklıklarına devam edeceklerini, birbirlerine saygı duyduklarını belirten Cardi B ayrıca bebekleri Kulture’ın yasal velayetini de istedi.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu