Ünlülerin Favorileri

Ester Expósito Biyografisi, Bilinmeyenleri, Favori Şeyleri, Sevgilisi

Ester Expósito Biyografisi

Ester Expósito biyografisi, Élite dizisinde canlandırdığı Carla rolü ile büyük bir üne kavuşan oyuncunun yaşantısını içermektedir. 26 Ocak 2000’de Madrid’de dünyaya gelen İspanyol oyuncu ve model Ester Exposito, oyunculuk kariyerine 2016 yılında adım atmıştır.

Çocukluk yaşlarından itibaren oyuncu olmak isteyen Ester Expósito İspanya’da doğup büyümüştür. Orta öğretim eğitimi bittiğinde oyunculuk dersleri almaya başlayan Ester Expósito, İspanya’da bir tiyatro oyuncusu olarak oyunculuk eğitimine ve kariyerine başlamış oldu. Madrid Tiyatro Ödülleri’nde iki kez “En İyi Kadın Oyuncu” ödülü kazandı. İspanyol TV kanalı Antena 3’te 2016 yılında yayınlanan Vis a Vis (Locked Up) dizinde rol aldı. Bu onun ilk ekran karşısındaki deneyimi oldu. Yine 2016’da devam eden aylarda” Medical Center” adlı bir belgeselde Rosa Martín karakterine hayat verdi.

Ester Exposito Bilinmeyenleri

 • Ester Expósito feminist kişiliği ile gurur duyuyor ve feminist kişiliği ile daha fazla ön planda olmak istiyor
 • Müzik festivallerine katılmak, çalışmadığı zamanlarda gezmek ve yüzmek Ester Expósito’nun yapmayı en sevdiği şeylerden birkaçı.
 • Daha fazla sinema dünyasında yer almak istediğini söyleyen Ester Expósito’nun hayallerinden biri de bir komedi filminde oynamak. Ester Expósito aynı zamanda tiyatro oyunculuğuna da geri dönmek istiyor.
 • Küçük yaşlardan beri oyuncu olma fikri Ester Expósito için hep vardı ve içten içe oyuncu olmak istediğini hep biliyordu.
 • Dans etmeyi de çok seven Ester Expósito’nun kendi odasında dans ederken çekip yayınladığı dans videosu sosyal medya platformlarında büyük beğeni topladı.
 • Ester Expósito profesyonel bir sinema kariyeri için sıkı bir şekilde İngilizce çalışıyor.
 • Elite dizisinde birlikre rol aldığı Alvaro Rico ile kısa süren bir birliktelik yaşadı.
 • Elite dizisinde oynadığı Carla rolü, genç oyuncu için ilham kaynağı olmuş durumda. Karakteriyle bütünleşen Ester Expósito Carla rolünün kendisi için bir rehber olduğunu düşünüyor.
 • Ester Expósito modellik de yapıyor ve çekimler için çalışmadığı zamanlarda mankenlik kariyerine zaman ayırıyor.
 • Ester Expósito, yorucu bir günün ardından telefondan uzak duruyor, genellikle film izliyor ve arkadaşlarıyla telefonda konuşmaktan hoşlanıyor. Endişeli ve gergin hissettiği günlerde ise müzik dinleyerek derin ve yavaş nefes almaya çalıştığını ifade etti.
 • Ester Expósito’nun ailesinin bir şarap imalathanesi var.

Ester Expósito Favori Şeyleri

Favori RengiSarı
Favori Sayısı3
Favori YemekBalık ve et, Çilek ve yoğurt
Favori ParfümYves Saint Laurent Black Opium
Favori MüzikReggaeton türünde müzikler (Beéle & Ovy On The Drums – Inolvidable)

Ester Expósito Sevgilisi

Álvaro Rico
Netflix’in Elite dizisinin yıldız oyuncuları Álvaro Rico ve Ester Expósito ilişkisi çeşitli spekülasyonlar içeren bir ilişkiydi. Uzun süre birlikte görülen çift bir noktada ilişkilerini resmiyete dökme konusunda çok istekli olmasa da Álvaro Rico 2019 yılının Ekim ayında resmen ayrıldıklarını itiraf etti. Geçmiş ilişleri hakkında olumlu konuşan çift neden ayrıldıklarına dair detay vermedi.

Alejandro Speitzer (2019)
“Someone Has to Die” adlı yapımda rol arkadaşı Alejandro Speitzer ile 2019 yılının Ekim ayında yakınlaşmaya bayşlayan Ester Expósito, resmen birlikte olduklarını 2020 yılının baharında açıkladılar.
Alejandro Speitzer ve Ester Expósito çifti kişisel sosyal medya hesaplarında birbirlerine olan aşklarını belgeleyen fotoğraflar paylaştı ve yorumlar yaptı. Çift sıkça birlikte yakın pozlar içinde görüldü. Fotoğraflarını paylaşmak dışında basına fazla bir şey yansıtmayan ve mümkün olduğunda ilişkilerini özel tutmak isteyen Alejandro Speitzer ve Ester Expósito çiftinin ilişkisi hala devam ediyor.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 1]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu