Ünlülerin Favorileri

Anne-Marie Biyografisi, Bilinmeyenleri, Favori Şeyleri, Sevgilisi

Anne-Marie Biyografisi

Anne-Marie biyografisi dünyaca ünlü İngiltereli şarkıcı ve söz yazarı Anne-Marie Rose Nicholson’ın yaşamını içeriyor. İngiliz şarkıcı Anne-Marie Rose Nicholson 7 Nisan 1991 Essex doğumludur. Sanatçının babası İrlandalı ve Annesi İngiliz’dir. Samantha adında bir de kız kardeşi vardır. Anne-Marie müzik kariyerine ise profesyonel anlamda 2013 yılında başlamıştır.

2013’de çıkardığı mini albümden sonra dikkatleri üzerine çeken Anne- Marie “Summer Girl” şarkısı ile Ed Sheeran’ın dikkatini çekti ve dostlukları da o zamanlara dayanıyor.

2016 yılında iki tane EP çıkaran şarkıcı, “Karate” ve “Gemini” ile yoluna devam etti. “Do It Rıght” teklisi ise İngiltere listelerinde ilk 100 içinde yer aldı. Bugüne kadar bir çok hit parçaya imza atan Anne-Marie Rose Nicholson en çok 2016 yılında Clean Bandit ile söylediği “Rockabye” parçasıyla biliniyor.

2018 yılına gelindiğinde David Guetta şarkısına eşlik eden Anne-Marie “Don’t Leave Me Alone” ile İngiltere listelerinde uzunca bir süre kaldı.

2019 yılında ise sevilen dizi 13 Reasons Why serisinin 3. Sezonu için Amerikalı şarkıcı Lauv’un yazdığı “F*ck, I’m Lonely” singlesinde yer aldı ve bu şarkı 1 Ağustos 2019’da yayınlandı. 2020’ye gelindiğinde ise ikinci stüdyo albümünün ilk singlesi “Birthday” şarkısı yayınlandı. Albümün ikinci ve üçüncü singlesi de yine albümün çıkışından önce yayınlandı. Üçüncü singlesinde Anne-Marie’ye Amerikalı rapçi Doja eşlik etti ve bu tekli Temmuz ayında yayınlanmış oldu.

Anne-Marie Bilinmeyenleri

  • En iyi arkadaşlarından biri Ed Sheeran. İkili, 2002’de Anne-Marie’nin en büyük hitlerinden bazılarını yazmak için birlikte çalıştı.
  • Karate, çocukluğundan beri onun bir hobisidir hatta tutkusudur. 2002’de Dünya Şampiyonası’nda altın madalya kazandı. Anne-Marie Rose Nicholson disiplini ve dövüş sanatlarını öğrenmeyi her zaman çok seviyor. Karate sayesinde bu disiplini bütün hayatına taşıyabilmiş.
  • Anne-Marie tam bir dövme tutkunu ve vücudunda şuan en az 15 tane küçük dövmelere sahip.
  • Çocukken iki tane West End yapımında rol aldı: Henüz altı yaşındayken Les Misérables da oynadı. Whistle Down the Wind’de oynadığında ise 12 yaşındaydı.
  • Şarkıcı bir arkadaşı ile birlikte sıklıkla Elton John Rocket Music plak şirketinde vakit geçirdiği zamanlar ilk olarak şarkı söylemeye başladı.

Anne-Marie Favori Şeyleri

Favori Rengi: Kırmızı
Şanslı Sayısı: 8
Favori Kitap: Mastery, Robert Greene
Favori Yiyecek: Pandan Kek, Tereyağlı ve fıstık ezmeli tost
Favori Filmi: The Whisperers (1967)
Favori Parfüm: Gül, menekşe, yasemin ve zakkum kokuları
Favori Müzik: Anderson Paak
Favori Aktris: Brigitte Bardot

Anne-Marie Sevgilisi

Pop yıldızının şu anda bir erkek arkadaşı olup olmadığı bilinmemektedir, ancak şarkıcı”Do It Right” şarkısı yayınlandığında parçanın iki yıl birlikte olduğu ve kimliğini gizlediği eski erkek arkadaşından ilham alarak yazdığını itiraf etti.

2016’da Nova radyosuna aşk hayatı hakkında konuştu ama hiçbir şekilde detaylara yer vermedi. Bu tutumu ile özel hayatını gizlemeye devam etti.

Röportajda eski erkek arkadaşı için “Tanınan birisi olduğu için söyleyemem, o da müzikle uğraşıyor.” şeklinde bir açıklama yaptı ve daha fazla detay vermedi.

Anne-Marie, Mayıs 2018’de Londra merkezli bağımsız çevrimiçi müzik dergisi Line Of Best Fit’e cinselliği hakkında konuştu ve hem erkekleri hem de kadınları çekici bulduğunu söyledi.

Bu açıklamada hiçbir zaman erkeklere ilgi duymadığını fakat kadınlardan da etkilenmediğini dile getirdi. Biseksüel olmayı ise açıklanması gereken bir şeymiş gibi görmediğini, hissettiklerinin son derece doğal olduğu ve herkesin bu şekilde hissedebileceğini söyledi.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu