Ünlülerin Favorileri

Camila Cabello Biyografisi, Bilinmeyenleri, Favori Şeyleri, Sevgilisi

Camila Cabello Biyografisi

Camila Cabello Biyografisi asıl adı Karla Camila Cabello Estrabao olan şarkıcının genç yaşta kariyeri için neler yaptığını açıklıyor. Karla Camila Cabello Estrabao 3 Mart 1997 doğumlu Küba kökenli Amerikalı bir şarkıcı ve söz yazarıdır. 2012’de Fifth Harmony adlı kız grubunun bir üyesiydi.

Cabello, Fifth Harmony grubunun bir parçası olmaya devam ederken Shawn Mendes ile “I Know What You Did Last Summer” adlı şarkıyı kaydettiler. Yine aynı dönemlerde birçok farklı sanatçıyla çalışmasıyla bilinen rock ve rap dünyasının sevilen ismi Machine Gun Kelly ile “Bad Things” ortak çalışmasını kaydettiler. Bu süreç solo albümü için adeta bir ön hazırlık oldu.

Cabello ilk solo teklisi “Crying In The Club”ı Mayıs 2017’de yayınladı ve Amerika Birleşik Devletleri’nde kırk yedi numaraya kadar yükseldi. Latin müziğinden esintiler taşıyan ilk stüdyo albümü Camila (2018) çıktığında ise albümden ilk tekli olarak yayınlanan “Havana” Billboard 200 listesinde bir numaraya yükseldi. Hit şarkısı İngiltere ve ABD başta olmak üzere birçok ülkede listelerin başında yer aldı ve uzun süre yerini kimseye kaptırmadı. İkinci yayınlanan teklisi “Never Be The Same” ise birçok ülkede listelerinde ilk onda durmayı başardı.

Camila Cabello Bilinmeyenleri

  • Cabello ve ailesi, Cabello henüz beş yaşındayken Havana ve Mexico City arasında sürekli yer değiştirdiler. Daha sonra Amerika Birleşik Devletleri’ne Miami, Florida’ya taşındılar.
  • Cabello 2008’de Amerikan vatandaşlığını aldı ve burada Miami Palmetto Lisesi’ne başladı. Bir yandan kariyerine odaklanmaya çalışan şarkıcı lisede 9.sınfa giderken okulu bırakmak durumunda kaldı. Onun için müzik her şeyden önce geliyordu. Fakat daha sonra bu okuldan diplomasını almayı başardı.
  • One Direction grubunun sadık hayranı olan Camila, Zayn Malik gruptan ayrıldığında günlerce ağladığını bir röportajında anlattı.
  • Camila Cabello’nun ilk aşkı bilinene göre Austin Mahone
  • Kaygı bozukluğu (anksiyete) rahatsızlığından dolayı sık sık meditasyon ve yoga yapıyor.
  • Cabello’nun en büyük korkusu ve fobisi ise köpek balıkları.

Camila Cabello Favori Şeyleri

Favori RengiMavi
Favori Sayısı3
Favori KitapThe Book Thief, Markus Zusak
Favori YiyecekPizza ve tavuk kanadı, Muz
Favori FilmiPretty Woman
Favori ParfümLancome, La Vie Est Belle
Favori Müzik GrubuOne Direction
Favori AktörJohn Cusack

Camila Cabello Sevgilisi

Shawn Mendes
İlk başlarda her ikisi de bu ilişkiyi yalanlasa ve aşk söylentilerinden kaçsa da Shawn ve Camilia bu kaçışı daha fazla gizleyemediler. Camila, Fifth Harmony grubunun üyesi olduğu zamanlarda tanıştılar ve o zamanlardan beri ikili hep çok iyi arkadaş oldukları hakkında açıklamalar yaptı. Flört söylentileri yıllar geçtikçe daha da yoğunlaştı ve 2019 yılında resmi instagram hesaplarında bunu kanıtlayan fotoğraf yorumları da görüldü.

Matthew Hussey
Camila ve Matthew Ocak 2018’den beri romantik bir ilişki yaşıyordu ve bu ilişki çok da uzun sürmedi. Camila ayrılık hakkında hiçbir şey yayınlamadı, bu yüzden hayranları onun hakkında ne hissettiğini anlamak için bu süreçte yeni albümü bekledi.

İkisi de ilişkilerini olabildiğince özel tuttu, ancak birçok etkinlikte ve dışarıda birlikte görüldüler. Çift birbirleri hakkında sık sık konuşmazken Camila, ona sırılsıklam âşık olduğunu açıklamıştı.

Michael Clifford
Hollywood Life’a göre, Five Seconds of Summer grubundan Clifford ve Camila, 2015’te birlikte akşam yemeğinde görüldüklerinde romantik bir ilişki yaşadıkları düşünüldü. İkili hiçbir zaman çıkıp çıkmadıklarını açıklamadılar. Ancak Michael Camila’ya aşık olduğunu Twetter’dan yazdı ve böylece ikisinin birlikte bir geçmişi olduğu düşüncesi de desteklenmiş oldu.

Austin Mahone
Austin ve Camila, 2015’te yeniden birlikte oldular ancak Austin, kısa bir süre sonra Becky G ile çıkmaya başladıktan ve başka kimseyle gerçek bir ilişkisi olmadığını söyledikten sonra çiftin ilişkisi pek iyi bitmedi.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu