Ünlülerin Favorileri

Emily Ratajkowski Biyografisi, Bilinmeyenleri, Favori Şeyleri, Sevgilisi

Emily Ratajkowski Biyografisi

Emily Ratajkowski biyografisi ünlü model hakkında geniş çaplı bilgi sahibi olmanızı sağlıyor. 7 Haziran 1991 tarihinde Londra’da dünyaya gelen ünlü model, oyuncu kimliği ile de başarılı yapımlara imza atmıştır.

Tam adı Emily O’Hara Ratajkowski olan İngiliz model San Diego’da büyüdü. Amerikalı bir öğretmen olan annesi Kathleen Balgley ve ressam olan babası John David’in tek çocukları olan Ratajkowski sanatçı ve entelektüel bir aileden gelmektedir.

Emily İngiliz, İrlanda, Polonya, Almanya ve Yahudi karma kökenlerine sahiptir. Baba ve anne tarafından Katolik ve Yahudi öğretilerini ayrı ayrı benimsemiştir.

Henüz beş yaşındayken tiyatroya büyük bir merak salmıştır ve modellik kariyerinden önce futbol, oyunculuk ve bale alanlarında denemeler yapmıştır.

Emily gençliğinde ailesiyle birlikte Avrupa’daki çıplak plajları sıkça ziyaret ediyordu. Çocuk yaşlarda çıplaklığı kafasında normalize edebilen Emily modellik kariyeri için fikirler edinmeye başladığında bunu sanatsal açıdan görebilecek düzeye çoktan erişmişti.

14 yaşına geldiğinde Ford Models ajansı ile iletişime geçti ve bir sözleşme imzaladı. 15 yaşında, Disney ve iCarly yapımları için seçmelere katıldı fakat roller konusunda seçici olmak istediği için oyunculuk kararını erteledi.

Los Angeles’ta modellik ve oyunculuk yaparken San Diego’da bir liseye kayıt oldu ve o yıllarda Nickelodeon ve iCarly yapımlarında görülmeye başladı. Fakat Emily’nin menajeri, oyunculuk kariyerini askıya almasını önerdi ve başka rol almasını engelledi.

2009 yılında UCLA Sanat ve Mimarlık Okulu’nda eğitim almaya başlayan Emily 1 yıl sonra okulu bıraktı ve modellik kariyerine tam zamanlı olarak odaklanmak istedi.

2012 yılı mart ayında Tony Duran ile birlikte çalıştı ve bazı erotik dergiler için poz vermeye başladı. 2012 ve 2013 yılları arasında reklam filmlerinde oynayan Emily Maroon 5’ın “Love Somebody” klibinde de görüldü.

Emily Ratajkowski, yönetmenlik koltuğunda David Fincher’ın oturduğu 2014 yapımı Gone Girl filminde Andie Hardy karakterine hayat vererek sinema dünyasında ilk büyük oyunculuk deneyimini yaşadı.

Emily Ratajkowski Bilinmeyenleri

 • 14 yaşında modellik yapmaya başlamıştır.
 • Çocukluk yıllarında yaşından büyük görünmesi sebebiyle alay konusu oldu ve kendisine bebek kadın dendi.
 • Emily, annesi Kathleen Balgley gibi güçlü bir feministtir.
 • Sütyen kullanmayı hiç sevmez ve genellikle sütyensizdir.
 • Annesi Kathleen Emily’nin beyin cerrahı olmasını istedi.
 • Çocukluk yıllarını TV olmadan geçirdi.
 • Amerikan İngilizcesini, İngiliz İngilizcesine kıyasla daha iyi konuşabiliyor.
 • Elma şarabı en sevdiği alkollü içkilerden biridir.
 • Mankenlik yapmasaydı eğer saçlarını daha kısa kestirmek isterdi.
 • İrlanda’yı çok seviyor ve soyu İrlanda’ya uzanıyor.
 • Bir keresinde çok sarhoşken bir Tinder hesabı açtı.
 • Emily’nin net kazancı 8 milyon dolardır.
 • Büyük göğüslere sahip olması nedeniyle bazı ajanslar onunla çalışmayı reddetmiş.

Emily Ratajkowski Favori Şeyleri

Favori RengiBeyaz
Şanslı Sayısı5
Favori KitapBlow-Up /Julio Cortázar, The Letters of Rosa Luxemburg / Rosa Luxemburg
Favori YiyecekSuşi, Vietnam ve Thai yemekleri
Favori FilmiRoman Holiday, Blue Jasmine, Harold and Maude
Favori ParfümPaco Rabanne Pure XS
Favori ŞarkıcıElectrelane

Emily Ratajkowski Sevgilisi

Andrew Dryden (2013-2014)
Kreatif direktör Andrew Dryden ve Emily Ratajkowski, 2013 yılı şubat ayından 2014 şubat ayına kadar süren bir birliktelik yaşamıştır.

Jeff Magid (2014-2017)
Amerikalı müzisyen ve besteci Jeff Magid ve Emily Ratajkowski 2014 yılından 2017 yılının sonlarına kadar süren bir birliktelik yaşadı.

Sebastian Bear-McClard (2017-)
2018 yılının ocak ayında Emily, prodüktör-yönetmen Sebastian Bear-McClard ile çıkmaya başladı. Şubat ayında ise evlendiler. 2020 ekim ayında ilk çocukları Sylvester Apollo Bear dünyaya geldi.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu