Ünlü Bilgileri

Samara Weaving Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Samara Weaving
Doğum Tarihi: 23 Şubat 1992
Meslek: Aktris & Model

Samara Weaving, 23 Şubat 1992 yılında Avustralya’da dünyaya geldi. İngiliz bir babanın ve Maltalı bir annenin kızıdır. Singapur, Fiji ve Endonezya’da büyüdü. Babası Simon Weaving, New South Wales, Newcastle’daki Newcastle Üniversitesi’nde film yapımcısı ve öğretim görevlisi ve ayrıca Canberra Uluslararası Film Festivali’nin sanat yönetmenidir. Annesi Helena Bezzina, Newcastle Üniversitesi’nde müze çalışmaları dersleri veren bir sanat terapisti.

Weaving’in ilk büyük oyunculuk rolü 2008 Avustralya-İngiltere pembe dizisi Out of the Blue’daki Kirsten Mulroney’di. 2009 yılında Avustralya pembe dizisi Home and Away’de Indigo “Indi” Walker olarak rol aldı. Indi rolüyle Weaving, 2012’de 1. AACTA Ödülleri’nde Televizyon Dramasında En İyi Kadın Performansı dalında İzleyici Seçimi Ödülü’ne aday gösterildi. 2012 yılında Avustralyalı iç giyim markası Bonds için modellik yapmaya başladı. 2017 yılında Charlie Puth’un “Attention” şarkısının müzik videosunda yer aldı.

2017’den 2019’a kadar Showtime dizisi SMILF’de Nelson Rose’u canlandırdı. Weaving ayrıca Liane Moriarty’nin aynı adlı romanına dayanan yeni Hulu dizisi Nine Perfect Strangers’ın kadrosuna katıldı.

Weaving, 10 Mart 2019’da yapımcı Jimmy Warden ile nişanlanacağını duyurdu.

Göz Rengi

Mavi

Saç Rengi

Sarışın

Boyu

Boyu: 165 Cm

Kilo

Kilosu: 52 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 81-56-81 Cm

Burcu

Balık

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu