Ünlü Bilgileri

Chloe Lukasiak Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Chloe Elizabeth Lukasiak
Doğum Tarihi: 25 Mayıs 2001
Meslek: Aktris & Dansçı & Model & Yazar & Yapımcı

Chloe Lukasiak, 25 Mayıs 2001 yılında ABD, Pittsburgh, Pennsylvania’da Christi ve Marc Lukasiak’ın kızı olarak dünyaya geldi. Clara Lukasiak’ın ablasıdır. Aile Mars, Pennsylvania’da yaşıyor.

Lukasiak, iki yaşında Abby Lee Dance Company’de dans derslerine başladı. İlk başta caz ve bale gibi “temelleri” yaptı. Ama büyüdükçe daha fazla stil yapmaya başladı ve balo salonu dışında her konuda antrenman yaptı. Lukasiak, beş ile on üç yaşları arasında Amerika Birleşik Devletleri’nde ALDC’nin bir parçası olarak yarıştı ve bölgesel, eyalet ve ulusal düzeylerde çok sayıda unvan kazandı.

2011 yılında, Lukasiak ve annesi, Abby Lee Dance Company’nin sahibi Abby Lee Miller, diğer genç dansçılar ve annelerinin yanı sıra Lifetime’s Dance Moms filminde rol aldı. Birlikte Miller’in Elit Genç Yarışma Takımını oluşturdular. Temmuz 2014’teki Los Angeles ulusal yarışmasından sonra (7 Ekim 2014’te yayınlanan bir bölüm için çekildi), Lukasiak’ın annesi, TV şovunun ortamının ve Miller’la olan kendi olumsuz ilişkisinin kızına zarar verdiğine karar verdi ve ALDC’den ayrılmaya karar verdiler.

Lukasiak, “Dance Moms” dan ayrıldıktan sonra YouTube kanalı açtı ve Ağustos 2020 itibarıyla 250 milyondan fazla görüntüleme ve 2,2 milyondan fazla abone kazandı. Lukasiak, Ekim 2014’te bir Amerikan dans giyim şirketi olan Just For Kix’in sözcüsü oldu. Şirketin ortaklığıyla #NobodyisYOU adlı bir zorbalık karşıtı kampanya oluşturdu.

Bir röportajda Lukasiak, seyahat ettiği zamanlar dışında haftada dört gün dans pratiği yaptığını söyledi. 15 Haziran 2016’da yayınlanan bir röportajda, Dance Moms’a minnettar olduğunu, çünkü oyunculuğu ne kadar sevdiğini ve buna tutkusu olduğunu gösterdiğini söyledi. 2015 yılında Lukasiak’a sessiz sinüs sendromu teşhisi kondu ve rahatsızlıktan kurtulmak ameliyat oldu.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Sarışın

Boyu

Boyu: 171 Cm

Kilo

Kilosu: 54 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 79-56-81 cm

Burcu

İkizler

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu