Ünlü Bilgileri

Natasha Lyonne Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Natasha Bianca Lyonne Braunstein
Doğum Tarihi: 4 Nisan 1979
Meslek: Aktris & Yönetmen & Yazar & Yapımcı

Natasha Lyonne, 4 Nisan 1979 yılında ABD’de dünyaya geldi. Ivette Buchinger ile boks organizatörü, yarış arabası sürücüsü ve radyo sunucusu Aaron Braunstein’ın kızıdır. Ailesi Ortodoks Yahudi ailelerdendi ve ortodoks olarak yetiştirildi. Annesi, Holokost’tan kurtulan Macar Yahudi bir ailenin kızı olarak Paris, Fransa’da doğdu. Lyonne hayatının ilk sekiz yılını Great Neck, New York’ta geçirdi. Ailesi ile birlikte Lyonne’nin bir buçuk yıl geçirdiği İsrail’e taşındı. Lyonne burada kaldığı süre boyunca, oyunculuğa olan ilgisini başlatan İsrailli çocuk filmi April Fool’un yapımına katıldı. Ebeveynleri boşandı ve Lyonne ve ağabeyi Adam anneleriyle Amerika’ya döndü.

New York’a geri döndükten sonra Lyonne, özel bir Yahudi okulu olan Ramaz Okulu’na gitti. Okulda esrar sattığı için okuldan atıldı. Lyonne, kendisini dışlanmış hissettiği Yukarı Doğu Yakası’nda büyüdü. Kısa bir süre New York Üniversitesi’nde sinema ve felsefe okudu. Lyonne, 2013 yılında Manhattan’ın altıncı bölgesi için Demokrat aday olan babasının yanından ayrılmıi ve Ekim 2014’teki ölümüne kadar Yukarı Batı Yakası’nda yaşamıştır. Lyonne annesine yakın olmadığını ve 16 yaşından beri ailesinden bağımsız yaşadığını söyledi.

Lyonne küçük bir çocukken Ford Modellik Ajansı ile sözleşme imzalandı. Altı yaşındayken Pee-wee’s Playhouse’da Opal olarak rol aldı ve ardından Heartburn, A Man Called Sarge ve Dennis the Menace filmlerinde rol aldı. Lyonne, çok küçük bir çocuk oyuncu olarak çalıştığı zamanlar için şöyle dedi: “En iyi ebeveynlere sahip değildim. Onların kötü insanlar olduklarını düşünmüyorum. Çocuk sahibi olmaya hazır olsalar bile, çocuğunuzu altı yaşında işe sokmak biraz tuhaf bir fikir.” dedi.

Lyonne 18 yaşındayken, Everyone Says I Love You’daki çalışmasının maaş çekini Gramercy Park yakınlarında küçük bir daire satın almak için kullandı. 2000’li yılların başında Lyonne yasal sorunlar yaşadı ve alkollü araç kullanmaktan ve komşularının karıştığı olaylardan tutuklandı.

2005 yılında Lyonne, hepatit C, kalp enfeksiyonu ve akciğer çökmesi nedeniyle Manhattan’daki Beth Israel Tıp Merkezi’ne yatırıldı. Eroin bağımlılığı nedeniyle metadon tedavisi görüyordu. Lyonne New York’ta yaşıyor. 2014’ten beri Saturday Night Live mezunu Fred Armisen ile ilişkisi var.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Sarışın

Boyu

Boyu: 160 Cm

Kilo

Kilosu: 60,5 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 89-61-91 cm

Burcu

Koç

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu