Ünlü Bilgileri

Mackenzie Ziegler Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Mackenzie Frances Ziegler
Doğum Tarihi: 4 Haziran 2004
Meslek: Şarkıcı & Dansçı & Aktris & Model

Mackenzie Ziegler, 4 Haziran 2004 yılında ABD’de Pennsylvania’da Melissa Ziegler-Gisoni ve Kurt Ziegler’ın kızı olarak dünyaya geldi ve Pensilvanya, Murrysville’de büyüdü. Ailesi, 2009 yılında iflas ettikten sonra 6 yaşındayken boşandı. Annesi, 2013 yılında Greg Gisoni ile yeniden evlendi. Ziegler’in bir ablası, Maddie, aynı zamanda bir dansçı ve aktris. İki büyük üvey erkek kardeşi Ryan ve Tyler ve iki büyük üvey kız kardeşi Matthew ve Michelle. İki yaşındayken Pittsburgh’daki Abby Lee Dance Company’de dans etmeye başladı. Bu şirket ile dans yarışmalarında şampiyonluklar kazandı. Ziegler evde eğitim görüyor.

Ziegler ilk kez 2011 yılında Lifetime’ın reality dans programı Dance Moms’da annesi ve kız kardeşiyle birlikte televizyona çıktı. 2016’da Zieglers, altı sezonun ardından diğer projeleri değerlendirmek için şovdan ayrıldı. Ziegler ayrıca Dance Moms’ın abby’s Ultimate Dance Competition ve Abby’s Studio Rescue dizilerinde yer aldı. 2014’te Ziegler, mack z adlı ilk albümünü yayımladı. Albüm, iTunes pop listelerinde #1 ve iTunes’un tüm türlerdeki albüm satış listesinde #7 numaraya yükseldi. Albümün ilk single’ı “Girl Party”nin video klibi de iTunes pop listesinde #1 ulaştı. Şarkının klibi 70 milyondan fazla kez izlendi. Aynı yıl “Shine” ve “Christmas All Year Long” filmlkerinde rol aldı.

2014’te Ziegler ve kız kardeşi Mod Angel aracılığıyla sınırlı sayıda üretilen The Maddie & Mackenzie Collection’ı piyasaya sürdüler. 2015’te Ziegler, Nickelodeon’un sitcom’u Nicky, Ricky, Dicky & Dawn’da ilk kez rol aldı ve kız kardeşiyle birlikte wowwee reklamında yer aldı. Ocak 2017’de “Keeping Up with the Quadashians” bölümünde Nicky, Ricky, Dicky & Dawn’a geri döndü. Ayrıca 2015’te New York’ta Polo Ralph Lauren Pisti’nde yürüdü ve Glamour Magazine’in reklam kampanyasında yer aldı.

Ziegler, 2018’den 2020’ye kadar Brat dijital ağındaki Total Eclipse adlı lise drama dizisinde popülaritesizliği olan cassie karakterini canlandırdı. Ayrıca Brat Holiday Spectacular (2018) filminde de aynı karakteri canlandırdı. Ziegler ve kız kardeşi, 2020’de Floored Quibi dans yarışması şovunda konuk jüri üyeleriydi. Haziran 2020’de çıkan “Exhale” adlı şarkısında Sia ile düet yaptı.

Göz Rengi

Kahverengi

Saç Rengi

Açık Kahverengi

Boyu

Boyu: 160 Cm

Kilo

Kilosu: 50 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 84-61-89 Cm

Burcu

İkizler

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu