Ünlü Bilgileri

Cheryl Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Cheryl Ann Tweedy
Doğum Tarihi: 30 Haziran 1983
Meslek: Şarkıcı & Dansçı & Söz Yazarı

Cheryl, 30 Haziran 1983 yılında İngiltere’de dünyaya geldi. Joan Callaghan’ın beş çocuğundan dördüncüsüdür ve Garry Tweedy ile olan iki çocuğundan ilkidir. Cheryl’ın ailesi on yıldan uzun süredir birlikteydi ama hiç evlenmedi; 11 yaşındayken ayrılmışlardır. Yedi yaşındayken British Gas için bir televizyon reklamında rol aldı. Küçük yaşlardan itibaren dans etmekle ilgilenerek dört yaşında dizi dansına başladı ve dokuz yaşında Royal Ballet School’un Yaz Okulu’nda kısa bir yaz tatili kursuna katıldı. Zaman zaman 1993’te Gimme 5 gibi Birleşik Krallık’ta farklı televizyon programlarında dans resitalleri yaptı.

Cheryl, 2002’de bir erkek grubu ve bir kız grubu oluşturmayı amaçlayan, UK Singles Chart’ta Noel bir numaralı Noel için yarışacak bir realite televizyon programı Popstars: The Rivals için seçmelere katıldı. Seçmelerinde “You Ever” şarkısını söyledi ve jüri üyeleri Pete Waterman, Louis Walsh ve Geri Halliwell tarafından finalist olarak seçilen yirmi yarışmacıdan (on kız ve on erkek) biriydi. Finalistler Cumartesi akşamları canlı performans sergilediler, her hafta bir cinsiyet performans sergiledi ve her hafta en az telefonda oy alan yarışmacı, beş parçalı grupların son kadroları ortaya çıkana kadar elendi. Cheryl iki kez elenme tehlikesiyle karşı karşıya kaldı ve art arda performans gösteren haftalarda Emma Beard ve Aimee Kearsley karşısında elenmeyerek yarışmaya devam etti. 30 Kasım 2002’de, kız grubuna katılmaya hak kazanan ilk yarışmacı oldu ve son halk oylamasının ardından, Girls Aloud’u oluşturmak üzere Nadine Coyle, Sarah Harding, Nicola Roberts ve Kimberley Walsh ile birlikte katıldı. Grubun ilk single’ı “Sound of the Underground” UK Singles Listesinde bir numaraya yükseldi.

Cheryl, Eylül 2004’te İngiltere ve Chelsea’li futbolcu Ashley Cole ile çıkmaya başladı ve Haziran 2005’te Dubai’de evlenme teklif ettikten sonra nişanlarını duyurdu. Çift, 15 Temmuz 2006’da Londra’nın kuzeybatısındaki Barnet’te düzenlenen bir törenle evlendi. 23 Şubat 2010’da Cheryl, Cole’dan ayrıldığını açıkladı ve 26 Mayıs’ta, görüşmediği kocasının “mantıksız davranışını” gerekçe göstererek Londra Yüksek Mahkemesinde boşanma davası açtı. Boşanma belgeleri, Cole’un bir dizi başka kadınla beraber Cheryl’a sadakatsizliğini itiraf ettiğini belirtiyor. 7 Temmuz 2014’te Cheryl, Fransız restoran sahibi Jean-Bernard Fernandez-Versini ile evlendi. Ayrıldıktan sonra Liam Payne ile 2016’nın başlarında çıkmaya başladı 22 Mart 2017’de Payne ile birlikte oğullarını dünyaya getirdi. Cheryl ve Payne, Temmuz 2018’de ilişkilerini bitirdiklerini duyurdular.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

Boyu: 160 Cm

Kilo

Kilosu: 51 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-58.5-84 Cm

Burcu

Yengeç

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu