Ünlü Bilgileri

Carrie Underwood Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Carrie Marie Underwood
Doğum Tarihi: 10 Mart 1983
Meslek: Şarkıcı & Müzik Yapımcısı & Aktris

Carrie Underwood, 10 Mart 1983 yılında ABD’de dünyaya geldi. Shanna ve Stephanie adında iki büyük kız kardeşi vardır. Annesi ilkokulda ders verirken babası bir kağıt fabrikasında çalışıyordu. Underwood, çocukluğu boyunca Robbins Memorial Talent Show’da sahne aldı ve yerel kilisesi First Free Will Baptist Kilisesi’nde şarkı söyledi. Daha sonra Checotah’ta Old Settler’s Day ve Lion’s Club gibi yerel etkinlikler için şarkı söyledi.

Yerel bir hayranı, 14 yaşındayken Capitol Records için seçmelere katılmak üzere Nashville’e gitmesini sağladı. 1996 yılında Capitol Records, Underwood ile sözleşme imzalayacaktı ancak şirket yönetimi değişti ve yeni yönetim sözleşmeyi iptal etti. Underwood olay hakkında şunları söyledi, “Dürüst olmak gerekirse, bundan şimdi hiçbir şey çıkmaması çok daha iyi, çünkü o zaman hazır olamazdım. Her şeyin yoluna girmenin bir yolu var.”

2005’te American Idol’ün dördüncü sezonunu kazandıktan sonra üne kavuştu. İlk single’ı “Inside Your Heaven”, 2000’lerde Billboard Hot 100 listesinde bir numaraya ilk sırada yer alan ve 2000’lerde Hot 100 listesinde bir numaraya çıkan tek country sanatçısı oldu. Underwood dünya çapında 70 milyon albüm sattı. RIAA’nın En İyi Sanatçılar (Dijital Single) sıralamasında tüm zamanların en yüksek sertifikalı ikinci kadın sanatçısıdır.

Göz Rengi

Ela

Saç Rengi

Sarışın

Boyu

Boyu: 160 Cm

Kilo

Kilosu: 52 kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-58.5-84 cm

Burcu

Balık

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu