Ünlü Bilgileri

Agustina Cherri Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Agustina Cherri
Doğum Tarihi: 15 Şubat 1983
Meslek: Aktrist & Model

Agustina Cherri, 15 Şubat 1983 yılında Arjantin’de dünyaya geldi. Cherri’nin çocukluğunda ünlü bir çocuk gösteri sunucusu olan Flavia Palmiero’nun hayranıydı. Dans dersleri alıyordu ve bir gün harika bir dansçı olacağını hayal ediyordu. Agustina Cherri şöhretin ilk başlangıcı 1991’de Grande Pa’da Camila’yı oynadıktan sonra geldi. Arjantinli gençler arasında popüler olan bir diziydi.. Aynı zamanda, La Ola Esta de Fiesta, Flavia Esta de Fiesta’nın bir varyasyonuna katıldı. Şöhreti Chiquititas’ta Milagros Urién olarak ilk rolünden sonra artmaya devam etti.

2004 yılından bu yana Agustina Belediyesi’nin desteğiyle Pilar ADA’yı kurdu ve o zamandan beri kar amacı gütmeyen birliğe başkanlık etti. Sadaka çalışması ve ünlülerin geldiği galaslarla ADA Evi’ni açmayı ve 20 kişiye yer açmayı başardı. Kurumun, içeri girerken koşullarını kolaylaştırmak için barınağa giren herkesle çalışan psikologlar ve sosyal görevliler var. Ev, toplumsal cinsiyet şiddeti kurbanlarını iyi bir yaşam sürme arzusu ve topluma yeniden entegre olmasını adamayı amaçlayan bir geçiş kurumuydu. Şu anda vakıf hala açık.

2007’den 2014’e kadar Arjantinli aktör Gastón Pauls ile çıktı. Bu ilişkiden 14 Mart 2009’da doğan kızı Muna ve 29 Aralık 2011’de doğan Nilo adlı iki çocuğu dünyaya geldi. 1 Ekim 2019 yılında müzisyen Tomás Vera’dan olan ilk kızı Alba’yı dünyaya getirdi. Bir vejeteryan ve hayvan haklarının savunucusudur.

Göz Rengi

Açık Kahverengi

Saç Rengi

Kahverengi

Boyu

150 Cm

Kilo

41 kg

Vücut Ölçüleri

84-57-86 Cm

Burcu

Kova

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu