Ünlü Bilgileri

Sabrina Carpenter Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Sabrina Annlynn Carpenter
Doğum Tarihi: 11 Mayıs 1999
Meslek: Şarkıcı & Aktris

Sabrina Carpenter, 11 Mayıs 1999 yılında ABD’de dünyaya geldi. David ve Elizabeth Carpenter’ın kızıdır. Üç büyük kız kardeşiyle birlikte büyüdü; Sarah, Shannon ve üvey kız kardeşi Cayla. Oyuncu Nancy Cartwright’ın yeğenidir. Carpenter evde eğitim aldı ve 0 yaşından itibaren şarkılarını YouTube’da yayınlamaya başladı. Babası müziğe olan tutkusunu körüklemek için mor bir kayıt stüdyosu inşa etti. Miley Cyrus tarafından düzenlenen The Next Miley Cyrus Project adlı şarkı yarışmasında üçüncü oldu.

Carpenter ilk oyunculuk rolünü 2011 yılında NBC drama dizisi Law & Order: Special Victims Unit’de konuk oyuncu olarak aldı. Carpenter ilk oyunculuk rolünü 2011 yılında NBC drama dizisi Law & Order: Special Victims Unit’de konuk oyuncu olarak aldı. Ocak 2013’te Carpenter, Disney Channel dizisi Girl Meets World’de Rowan Blanchard’la birlikte Maya Hart rolünü üstlendi. Dizi, 1993–2000 ABC serisi Boy Meets World’ün devamı niteliğindedir. Carpenter ayrıca Hollywood Records ile beş rekor bir anlaşma imzaladı. 14 Mart 2014’te, Carpenter’ın “Can’t Blame a Girl for Trying” adlı ilk single’ı Radio Disney’de yayınlandı ve günün ilerleyen saatlerinde iTunes’da yayınlandı. Şarkı, 8 Nisan’da yayınlanan ve genel olarak iyi karşılanan ilk EP’sinin başlık parçası.

22 Şubat’ta Carpenter, ilk albümü Eyes Wide Open’ın adını duyurdu. Önceleri 13 Ocak 2015’te çıkan ilk single’ı “We’ll Be the Stars” idi. Albüm başlangıçta 21 Nisan 2015’te çıkacaktı, ancak çıkış tarihi değiştirildi ve albüm Nisan’da yayınlandı. 2015 yılında “Can’t Blame a Girl For Trying” adlı şarkısıyla “En İyi Crush Şarkı” kategorisinde Radyo Disney Müzik Ödülü kazandı. Aralık 2015’te Carpenter, Pasadena Playhouse yapımı Peter Pan ve Tinker Bell: A Pirate’s Christmas filmlerinde Wendy rolünü canlandırdı. 16 Mart 2018’de Jonas Blue ile düet yaptığı “Alien” single’ını yayımladı. Şarkıyı 21 Mart 2018 tarihinde.Jimmy Kimmel Live’da birlikte seslendirdiler.

Göz Rengi

Mavi

Saç Rengi

Sarışın

Boyu

Boyu: 152 cm

Kilo

Kilosu: 46 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 84-63.5-86 cm

Burcu

Boğa

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu