Ünlü Bilgileri

Kourtney Kardashian Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu

Tam Adı: Kourtney Mary Kardashian
Doğum Tarihi: 18 Nisan 1979
Meslek: Medya Kişiliği & Model

Kourtney Kardashian, 18 Nisan 1979 yılında Robert ve Kris’in kızı olarak Los Angeles, Kaliforniya’da doğdu. Kim ve Khloé adında iki kız kardeşi ve Robert (Rob) adında bir erkek kardeşi vardır. 1991’de anne ve babası boşandı ve annesi 1976 Yaz Olimpiyatları decathlon şampiyonu Bruce Jenner ile evlendi (Jenner daha sonra adını Caitlyn olarak değiştirdi.) Los Angeles’ta katolik bir kız okulu olan Marymount Lisesi’ne gitti. Mezun olduktan sonra, iki yıl boyunca Güney Metodist Üniversitesi’ne gitmek üzere Dallas, Teksas’a taşındı. Kourtney daha sonra Tucson, Arizona’da yaşadı ve Arizona Üniversitesi’nden Tiyatro Sanatları bölümünden lisans derecesi ile mezun oldu. Sınıf arkadaşları arasında Nicole Richie ve Luke Walton da vardı. 1994’te babası, cinayet davası sırasında futbolcu O.J. Simpson’ın ek savunma avukatı olarak kamuoyunun dikkatini çekti.

Kourtney ilk olarak 2005’te Filthy Rich: Cattle Drive dizisi ile televizyon izleyicileri tarafından tanındı ve bu dizide hayır işleri için para kazandı. Şubat 2007’de, 2003 yılında kız kardeşi Kim ve eski erkek arkadaşı Ray J tarafından yapılan bir seks kasedi sızdırıldı ve bu da onun yükselişine büyük ölçüde katkıda bulundu. Aynı yıl, Kourtney, annesi Kris’e ek olarak; üvey babası Bruce (şimdi Caitlyn olarak da bilinir) kardeşleri Kim, Khloé ve Rob; ve üvey kız kardeşler Kendall ve Kylie, Keeping Up with the Kardashians adlı reality televizyon dizisinde yer aldılar. Kourtney ve annesi Los Angeles bölgesinde ve New York’ta Smooch adlı çocuk giyim butikler açtı. Kim ve Khloe kardeşlerle birlikte Kardashian, Los Angeles, Miami, New York city’de bir giyim butiği ve Hamptons’da bir pop-up mağazası olan D-A-S-H’nin sahibi ve işletmecisidir.

Kardashian, Scott Disick ile 2006-2015 yılları arasında çıktı. İkili, ortak arkadaşı Joe Francis’in Meksika’daki evinde ki partide tanıştı. Kardashian’ın Disick’den üç çocuğu vardır: oğlu Mason Dash (d. 14 Aralık 2009), kızı Penelope Scotland (d. 8 Temmuz 2012) ve oğlu Reign Aston (d. 14 Aralık 2014). Kardashian ve Disick’in tekrar tekrar ilişki, Keeping Up With the Kardashians ve sayısız spin off’larında gösterildi. Kardashian’ın hamilelikleri ve üç çocuğunun da doğumu da programda yer aldı. Ekim 2019’da Kardashian ve çocukları Ermenistan’ın Vagharshapat kentindeki Etchmiadzin Katedrali’nde ermeni apostolik töreninde vaftiz edildi. Tören sırasında Ermeni adı Gayane ile vaftiz edildi.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Siyah

Boyu

Boyu: 155 Cm

Kilo

Kilosu: 48 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 89-61-91,5 Cm

Burcu

Koç

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu