Ünlü Bilgileri

Victoria Beckham Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Victoria Caroline Beckham
Doğum Tarihi: 17 Nisan 1974
Meslek: Şarkıcı & Moda Tasarımcısı

Victoria Beckham, 17 Nisan 1974 yılında İngiltere’de dünyaya geldi. eski bir sigorta memuru ve kuaför, (Cannon née) Jacqueline Doreen’in ve elektronik mühendisi olan Anthony William Adams’ın üç çocuğun en büyüğü. Beckham’ın büyük-büyük-büyük-büyükbabası Alman sanatçı ve devrimci Carl Heinrich Pfänder’di. 1980’de Fame adlı müzik filmini izledikten sonra müzik kariyerine devam etmeye karar verdi. 1991 yılında Beckham, Epsom, Surrey’de Laine Tiyatro Sanatları’na girdi ve dans ve modellik eğitimi aldı.

Beckham, Mart 1994’te The Stage’de “sokak zeki, dışa dönük, hırslı, şarkı söyleyip dans edebilen” kızların olmasını gerektiren seçmelere katıldı. 1994 yılında Beckham, kadın grubu Spice Girls’e katıldı. Evliliğinden önceki kayıtlarda kızlık soyadı Victoria Adams olarak bilinir. Grubun ilk single’ı ” Wannabe ” (1996) olarak adlandırıldı ve Geri Halliwell, Emma Bunton, Melanie Brown ve Melanie Chisholm ile birlikte çalıştı. Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri’nde ve 35 ülkede bir numaraya yükseldi. Grubun her üyesi medyadan bir takma ad aldı ve Beckham’a “Posh Spice” adı verildi. Tüm zamanların en çok satan kadın grubu oldular. Dünya çapında üzerinde 80 milyon kayıt sattılar. İngiltere’de ikinci sırada yer alan ancak önceki iki albümünden çok daha az başarılı olan üçüncü albümleri Forever’ın piyasaya sürülmesinden sonraSpice Girls, solo kariyerlerine odaklanarak kayıtlarını durdurdu.

14 Ağustos 2000’de Beckham ilk solo single’ı “ Out of Your Mind ” i Dane Bowers ve Truesteppers ile birlikte yayınladı. 2002 yılında Beckham, Telstar Records ve 19 Management ile 1,5 milyon £ değerinde bir sözleşme imzaladı. Beckham, 17 Şubat 2000’de Maria Grachvogel için podyumda konuk olarak pistte yürüdü ve ilk kez Londra Moda Haftası’nda bir model olarak yer aldı. 14 Haziran 2007’de Beckham, New York’ta Saks Fifth Avenue’da dvb Denim koleksiyonunu piyasaya sürdü ve ilk kez ABD’deki gözlük serisini tanıttı. Beckham, kariyeri boyunca 2004’teki ID ve 2007’deki W dahil olmak üzere sayısız moda dergisi kapağında yer almıştır. 17 Temmuz 2018’de Victoria’nın Reebok işbirliği koleksiyonunu piyasaya sürüldü.

Beckham 1995 yılında Corey Haim ile bir çıktı ve bu ilişki karşılıklı olarak sona erdi. 1997’nin başlarında , bir yardım futbol maçında tanıştıktan sonra futbolcu David Beckham ile çıkmaya başladı ; bundan önce müzik videolarını izlemiş ve takım arkadaşlarına kendisine ilgi duyduğunu yorumlamış, ancak ilk tanıştıklarında utangaçlığın üstesinden gelmişti. Birkaç ay önce, Victoria ayrıca bir Spice Girls futbol fotoğraf oturumu sırasında David ile tanışma isteğini dile getirdi. Çift 1998’de nişanlandıklarını açıkladı. 4 Temmuz 1999’da evlendiler. Victoria ve David Beckham’ın dört çocuğu vardır: oğlu Brooklyn Joseph (4 Mart 1999 doğumlu), oğlu Romeo James (1 Eylül 2002 doğumlu), oğlu Cruz David (20 Şubat 2005 doğumlu), ve kızı Harper Yedi (10 Temmuz 2011 doğumlu).

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

163 Cm

Kilo

48 Kg

Vücut Ölçüleri

86-58,5-84 Cm

Burcu

Koç

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu