Ünlü Bilgileri

Naomi Scott Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Naomi Grace Scott
Doğum Tarihi: 6 Mayıs 1993
Meslek: Aktris & Şarkıcı

Naomi Scott , 6 Mayıs 1993 yılında İngiltere’de dünyaya geldi. İngiliz ve Hint kökenlidir. Uganda’da doğan ve genç yaşta Birleşik Krallık’a göç eden annesi Usha Joshi, Hint Gujarati kökenli, babası Christopher ise İngiliz. Scott’ın Joshua adında bir ağabeyi de var. Sekiz yaşındayken ailesiyle birlikte Redbridge, North East London’daki Woodford’a taşındılar. Anne ve babası Bridge Kilisesi’nde papazlık yaptı.

Gospel ve R&B müziklerini dinleyerek, özellikle şarkıcılar Kim Burrell, Mary Mary ve Kirk Franklin’i dinleyerek ve kilisede şarkı söyleyerek büyüdü. Loughton, Essex’teki Davenant Hazırlık Okulu’na gitti. Terra Nova’daki rolünü sürdürmek için A-Level’ini alarak okulu yarıda bıraktı.

Scott, İngiliz pop şarkıcısı Kéllé Bryan tarafından Eternal kız grubundan keşfedildi. İngiliz söz yazarları ve yapımcılar Xenomania ile çalışmaya başladı. 2014’te YouTube kanalı “Reload” “Reload Sessions” dizisinin bir parçası olarak iki video yayınladı. İlk büyük oyunculuk rolü Disney Channel Uk dizisi Life Bites oldu. 2010’da Disney Channel’ın orijinal filmi Lemonade Mouth’ta Mohini “Mo” Banjaree rolüyle oynadı. Aynı yıl, Eylül 2011’de Fox’ta prömiyeri yapılan Terra Nova adlı bilim kurgu dizisinde Maddy Shannon rolünde rol aldı.

Scott bir Hıristiyan’dır. Hristiyan yardım kuruluşu Compassion International’ın Birleşik Krallık büyükelçisidir ve yoksulluk içinde yaşayan çocuklara ve ailelere sponsorluk yapmaktadır. Cilt rahatsızlığı olan egzamadan muzdariptir. Haziran 2014’te Scott, dört yıl çıktıktan sonra İngiliz futbolcu Jordan Spence ile evlendi. Çift on altı yaşındayken kilisede tanıştı.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

Boyu: 167 cm

Kilo

Kilosu: 56 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-61-89 cm

Burcu

Boğa

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu