Ünlü Bilgileri

Paris Hilton Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Paris Whitney Hilton
Doğum Tarihi: 17 Şubat 1981
Meslek: İş Kadını & Model & Şarkıcı & Aktris & DJ

Paris Hilton, 17 Şubat 1981 yılında ABD’de dünyaya geldi. Annesi Kathy Hilton, bir sosyetik ve eski aktris; babası Richard “Rick” Hilton, bir işadamıdır. Hilton, dört çocuğun en büyüğüdür.Hilton’un Norveç, Alman, İtalyan, İngiliz, İrlandalı ve İskoç soyları vardır. Katolik inancına göre yetiştirildi. Gençliğinde sık sık Manhattan, Beverly Hills ve Hamptons’daki Waldorf-Astoria Hotel’de bir süitte yaşadı. Kız kardeşi Nicky bir keresinde onu veteriner olmayı hayal eden “erkek fatma” olarak tanımlamıştı.

Annesi Michael Jackson’ın yakın bir arkadaşıydı ve Hilton bir röportajında şunları söyledi: “Michael’ın yanında büyüdüm ve ne zaman bir müzik videosu ya da konseri olsaydı, her zaman ailemi davet ederdi”. 15 yaşındayken Profesyonel Çocuk Okulu’na gitti ve 16 yaşında, duygusal açıdan sorunlu gençler için tedavi edici bir yatılı okul olan Provo Canyon School’da bir yıl geçirdi.

Başlangıçta hayır etkinliklerinde çocuk olarak modellik yaptıktan sonra Hilton, 19 yaşında Donald Trump’ın modellik ajansı T Management ile anlaşma imzaladı. Hilton kısa bir süre sonra Vanity Fair’in Eylül 2000 sayısında çıkan bir çekimde kız kardeşi Nicky ile birlikte David LaChapelle için poz verdi.

Çekimler sonucunda model olarak iş yükü hızla arttı ve 2001’in başlarında New York Moda Haftası’nda “podyumun en büyük yıldızlarından biri” oldu ve İtalyan plak şirketi Iceberg için bir reklam kampanyasında modellik yaptı. Ayrıca American Vogue’da yer aldı ve İngiliz Tatler, İtalyan Giola ve ABD’li FHM’nin kapaklarını süsledi.

Hilton, Los Angeles, California’da güvenlikli bir site olan Mulholland Estates’te yaşıyor. Ayrıca Aşağı Manhattan, NYC’de bir çatı katı dairesi var. 2008 ve 2009 yılları arasında Hilton’un evi, bir grup moda hırsızı olan Bling Ring tarafından birkaç kez soyuldu. Hilton’dan mücevher, kıyafet, nakit ve diğer eşyalarda yaklaşık 2 milyon ABD doları çalınana kadar soyulduğunu bildirdi.

Göz Rengi

Ela

Saç Rengi

Sarışın

Boyu

Boyu: 173 Cm

Kilo

Kilosu: 55 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 84-58,5-86 Cm

Burcu

Kova

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu