Ünlü Bilgileri

Marina Ruy Barbosa Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Marina Souza Ruy Barbosa
Doğum Tarihi: 30 Haziran 1995
Meslek: Aktrist

Marina Ruy Barbosa, 30 Haziran 1995 yılında Brezilya’da dünyaya geldi. Kariyerine çocuk oyuncu olarak başladı; ilk büyük rolü telenovela Começar de Novo’daydı. 2006 yılında, önemli bir karakter olan Silvio de Abreu ‘ ın Belissim’yı canlandırdı. Daha sonra Sete Pecados (2007), Escrito nas Estrelas (2010), Morde & Assopra (2011) filmlerinde rol aldı ve Amor à Vida’da genç bir yetim ve kanserli milyoner Nicole, Hodgkin’ini canlandırdı. 2015 yılında Totalmente Demais’te rol aldı – en iyi telenovela için Uluslararası Emmy kazandı. Barbosa, Brezilya’daki en zarif kadınların listelerinde sürekli olarak bir stil referansı haline geldi. Kızıl saçları onun ticari markası olarak kabul edilir.

Özellikle moda ve güzellik segmentlerinde reklam kampanyaları yapmak için büyük talep görüyor. Brezilya baskısı Forbes dergisine göre, Mayıs ve Temmuz 2015 arasında Brezilya’da televizyonda yayınlanan reklamlarda ikinci sırada yer aldı ve 2015 yılında Brezilya’nın En İyi 25 Ünlülerinden biri seçildi. Reklam pazarını izleyen Rekabet Kontrolü sıralamasına göre, 2015 yılında televizyon reklamlarında en çok görünen dokuzuncu Brezilyalı ünlüydü.

Barbosa genellikle hayvanların, özellikle sokak kedilerinin koruyuculuk görevini üstlendi. Onları evlat edinmek isteyen insanları ararken evde yavrulara ev sahipliği yapıyor. 2013 Kasım ayında Barbosa, Ronald McDonald tarafından tanıtılan Ulusal Kanser Çocukları ve Gençlik Günü “Altın Kasım” adlı kampanyanın yıldızı oldu. Temmuz 2020 itibari ile instagramda 36 milyondan fazla takipçisi var. 7 Ekim 2017’de Alexandre Sarnes Negrão ile evlendi.

Göz Rengi

Ela

Saç Rengi

Kızıl

Boyu

167 Cm

Kilo

59 Kg

Vücut Ölçüleri

87-61-89 Cm

Burcu

Yengeç

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu