Ünlü Bilgileri

Meghan Markle Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Rachel Meghan Markle
Doğum Tarihi: 4 Ağustos 1981
Meslek: Aktrist

Meghan Markle, 4 Ağustos 1981 yılında Amerika’da dünyaya geldi. Annesi Doria Ragland, View Park – Windsor Hills, Kaliforniya’da yaşayan eski bir sosyal hizmet uzmanı ve yoga eğitmenidir. Markle sıklıkla annesiyle çok yakın bir dostluğa sahip olduğunu söyler. Markle’nin ailesi altı yaşındayken boşandı. Markle Hollywood’da büyüdü. Hollywood Little Red Schoolhouse’da iki yaşından başlayarak özel okullarda eğitim gördü. Nick News, Linda Ellerbee ile başarılı bir şekilde Procter & Gamble’ın cinsiyetçi olarak gördüğü ulusal bir televizyon reklamını değiştirmesini sağlamak için başarılı kampanyasını tanıttı. Lisans derecesini 2003 yılında Northwestern İletişim Okulu’ndan tiyatro ve uluslararası çalışmalarda çift ​​anadal ile kazandı.

Oyunculuk kariyerine maddi açıdan desteklemek için hat sanatı ve ciltçilik işleriyle uğraştı. Ekranda ilk kez General Hospital’ın bir bölümünde hemşire olarak küçük bir rol alarak göründü. Markle, Century City (2004), The War at Home(2006) ve CSI: NY (2006) adlı televizyon şovlarında küçük konuk rolleri oynadı. Markle kariyerinin başlarında rol almakta zorluk çekti. 2015 yılında şöyle yazdı: “Etnik olarak belirsiz” olmak, endüstride sabitlendiğimden, neredeyse her rol için seçmelere katılabileceğim anlamına geliyordu … Ne yazık ki önemli değildi: Siyah roller için yeterince siyah değildim ve beyazlar için yeterince beyaz değildim, beni ortada bir yerde iş bulamayan etnik bukalemun olarak bıraktım. ” Markle 2010 yılında iki filmde yer aldı: Get Him to the Greek ve Remember Me. Remember Me’deki rolü için 187.000 dolar ve The Candidate adlı kısa filmdeki rolü için 171.429 dolar kazandı.

Markle aktör ve yapımcı Trevor Engelson ile 2004 yılında çıkmaya başladı. 10 Eylül 2011’de evlendiler. Ağustos 2013’de boşandılar. Markle’nin ünlü şef ve restorancı Cory Vitiello ile sonraki ilişkisi Mayıs 2016’da sona eren neredeyse iki yıl sürdü. Haziran 2016 yılında Markle ile Prens Harry çıkmaya başladı. karşılıklı bir arkadaş tarafından kurulan randevusunda tanışmışlardı. Markle oyunculuktan çekileceğini açıkladı ve İngiliz vatandaşı olma sürecine başladı. Evlilik töreni 19 Mayıs’ta Windsor Kalesi’ndeki St George Şapeli’nde yapıldı.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

168 Cm

Kilo

59 kg

Vücut Ölçüleri

91,5-63,5-89 Cm

Burcu

Aslan

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu