Ünlü Bilgileri

Kalani Hilliker Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Kalani Brooke Hilliker
Doğum Tarihi: 23 Eylül 2000
Meslek: Dansçı

Kalani Hilliker, 23 Eylül 2000 yılında ABD, Arizona, Mesa’da Kira Girard (kızlık soyadı Salazar) ve Matthew Hilliker’ın kızı olarak dünyaya geldi. Jax ve Jett adında iki küçük üvey erkek kardeşi vardır. Hilliker Ekim 2019 itibarıyla Los Angeles’ta yaşıyor.

Hilliker iki yaşında dans etmeye başladı. Annesi başlangıçta onu dans derslerine kaydettirdi çünkü kızını giydirmenin eğlenceli olacağını düşünüyordu. Hilliker daha sonra beş yaşındayken Arizona’daki Club Dance’te eğitimini ilerletti ve bale eğitimine 10 yaşında Arizona’daki Master Ballet Academy’de başladı. 2011’de Hilliker ve birkaç dans arkadaşı Disney Channel’ın Make Your Mark Ultimate Dance Off yarışmasına katıldılar ve hit show Shake It Up’ta yer alan bir rol ödülü için mücadele etti. Grubu AKsquared yarışmayı kazandı ve Shake It Up’ın “Camp It Up” bölümünde yer aldı.

2018’de Dirt adlı web dizisinde başrol oynamaya başladı. Şu anda Hilliker, Claire’s’te satılan “Pretty Feet by Kalani” adlı bir çorap serisine sahip. Temmuz 2020’de Kalani, Blue Lives Matter bayrağıyla fotoğraflandı. Daha sonra Kasım 2020’de Kalani, 2020 seçimlerinde Donald Trump’ı desteklediğini açıkladı.

Göz Rengi

Ela

Saç Rengi

Açık Kahverengi

Boyu

Boyu: 163 Cm

Kilo

Kilosu: 54 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 89-66-89 cm

Burcu

Terazi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu