Ünlü Bilgileri

Marzia Kjellberg Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Doğum Adı: Marzia Bisognin
Doğum Tarihi: 21 Ekim 1992
Meslek: İnternet Ünlüsü

Marzia Kjellberg, 21 Ekim 1992 yılında İtalya’da dünyaya geldi. Marzia, 16 Ocak 2012’de CutiePieMarzia YouTube kanalını açtı. Kjellberg’in YouTube’daki videoları moda, güzellik, makyaj, kendin yap, kitaplar, filmler, vlog’lar, hizmet ve video oyunlarına odaklandı. Kjellberg ayrıca yaygın olarak seyahat vlog’ları da yükledi. Ek olarak, Kjellberg’in kanalı en çok abone olunan İtalyan YouTube kanalıdır.

İtalyan olmasına rağmen videolarında İngilizce konuştu. Kjellberg’in YouTube kanalı, güzellik ve makyaj türünün en popüler kanallarından biriydi; The Wall Street Journal, Mayıs 2014’te her ay 16 milyondan fazla izleyiciyi çektiğini bildirdi. Kjellberg’in izleyicilerinin demografik bilgilerinin, Kjellberg’in videolarını referans olarak kullanan 13-24 yaş arası kadınlar olduğu bildirildi.

Marzia, erkek arkadaşı Felix Kjellberg’in(“PewDiePie” olarak bilinir) kanalında çeşitli vesilelerle göründü. 22 Ekim 2018’de Marzia, kanalına YouTube kariyerinden ayrılacağını duyuran bir video yükledi.

Arkadaşı Daizo, Marzia’ı internette daha çok PewDiePie olarak bilinen Felix Kjellberg ile tanıştırdı. 2011’de Felix ile e-posta gönderdikten ve videolarını komik bulduğunu belirttikten sonra çıkmaya başladı. Daha sonra o Ekim ayında onunla yaşamak için İsveç’e taşındı. 20 Ağustos 2019’da çift, evlendiklerini sosyal medyada duyurdu.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

Boyu: 162 Cm

Kilo

Kilosu: 52 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-66-86 cm

Burcu

Terazi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu