Ünlü Bilgileri

Bruno Mars – Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Peter Gene Hernandez
Doğum Tarihi: 8 Ekim 1985
Meslek: Şarkıcı & Söz Yazarı & Yapımcı

Bruno Mars, 8 Ekim 1985 yılında ABD’de dünyaya geldi. Bruno Mars’ın, annesi Bernadette San Pedro Bayot Filipinli, babası Peter Hernandez ise yarı Porto Rikolu yarı Aşkenaz Yahudisi kökenlidir. Altı kardeşten biri olan Bruno Mars’ın dört kız ve bir erkek kardeşi vardır. Bruno Mars’ ın müzik yeteneği ailesinden gelmektedir. Ayrıca dans eğitimi de almıştır. Annesi dansçı, babası da perküsyonisttir.

Daha 4 yaşındayken haftanın 5 günü aile grubu ile performans sergiliyordu. Küçük yaşlardan itibaren Michael Jackson ve Elvis Presley gibi isimlerin şarkılarını seslendirmeye başladı. President Theodore Roosevelt High School’a başlayan Bruno Mars, 2003’te buradan mezun oldu ve müzik kariyerine devam etmek için Los Angeles’a taşındı.

Şarkıcı olarak tanınmadan önce Flo Rida, Alexandra Burke, Travie McCoy, Adam Levine, Brandy ve Sean Kingston gibi isimlerle çalışan bir prodüktör olarak isim yapmıştı. Şarkıcı olarak ilk müzikal deneyimini Far East Movement’ın ikinci stüdyo albümü olan Animal ile oldu. 2012 Grammy’lerinde de 6 adaylığı olmasına rağmen hiçbirini kazanamadı.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Siyah

Boyu

Boyu: 165 Cm

Kilo

Kilosu: 66 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: Göğüs: 100 Cm, Bel: 84 Cm, Pazı: 35 Cm

Burç

Terazi Burcu

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu