Ünlü Bilgileri

Mae Whitman Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Mae Margaret Whitman
Doğum Tarihi: 9 Haziran 1988
Meslek: Aktris & Seslendirme Sanatçısı & Şarkıcı

Mae Whitman, 9 Haziran 1988 yılında ABD’de dünyaya geldi. ses sanatçısı Pat Musick ve kişisel yöneticisi ve set inşaat koordinatörü Jeffrey Whitman’ın tek çocuğudur. Kariyerine iki yaşında bir Tyson Chicken reklamında seslendirme yaparak başladı.

Oyunculuk koçu Andrew Magarian okuyamadığı için replikleri ezberlemesine yardımcı oldu. Whitman, 1994 yılında altı yaşındayken ilk filmine Meg Ryan ile birlikte rol aldığı When a Man Loves a Woman (1994) filminde Ryan’ın en küçük kızı Casey Green rolünü oynadı. 1996’da Whitman iki filmde rol aldı: Bill Pullman’ın kızı Patricia Whitmore’u oynadığı Independence Day ve George Clooney’nin kızı Maggie Taylor’ı canlandıran One Fine Day. Aynı yıl, Whitman, Friends dizisinin üçüncü sezon bölümü olan “The One Where Rachel Quits” de rol aldı.

1998’de Hope Floats’ta Sandra Bullock’un kızı Bernice Pruitt’i canlandırdı. 2005-2008 arasında Avatar: The Last Airbender’da Katara’yı seslendirdi. Whitman 2006 yılında FX Networks için Thief dizisinde Nick Atwater’ın (Andre Braugher) üvey kızını canlandırdı. Whitman, 2009’da NBC’nin 2010’da prömiyeri yapılan klasik Ron Howard klasik Ebeveynlik versiyonunda düzenli bir rol aldı. Whitman, 2018’de Christina Hendricks ve Retta ile birlikte NBC draması Good Girls’de rol aldı.

Whitman, School’s Out için “I Heard The Bells On Christmas Day” ve “You Make Christmas Feel So Good” şarkılarını kaydetti.

Göz Rengi

Ela

Saç Rengi

Koyu Kahverengi (Doğal)

Boyu

Boyu: 155 Cm

Kilo

Kilosu: 52 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 84-58-89 cm

Burcu

İkizler

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu