Ünlü Bilgileri

Ashley Graham Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu

Tam Adı: Ashley Graham
Doğum Tarihi: 30 Ekim 1987
Meslek: Model & Televizyon Sunucusu

Ashley Graham, 30 Ekim 1987 yılında ABD’de dünyaya geldi. Graham sekizinci sınıftayken ailesiyle birlikte Lincoln, Nebraska’ya taşındı. Büyürken ADD ve disleksi teşhisi kondu. İki kız kardeşi var. 1999’dan 2002’ye kadar Scott Ortaokuluna ve 2002’den 2005’e kadar Lincoln Southwest Lisesine devam etti. 2000 yılında I & I ajansı tarafından Nebraska, Omaha’daki Oak View Alışveriş Merkezi’nde alışveriş yaparken keşfedildi.

2001 yılında Graham, bir model kongresine katıldıktan sonra Wilhelmina Modelleri ile bir anlaşma imzaladı. 2003 yılında Ford Modelleriyle bir anlaşma imzaladı. Kariyerinin ilk yıllarında YM dergisinde yer aldı. Glamour başyazısı “These Bodies are Beautiful at Every Size” ‘ın Ekim 2009 sayısında Kate Dillon Levin, Amy Lemons, Lizzie Miller, Crystal Renn, Jennie Runk ve Anansa Sims gibi büyük beden modellerle birlikte yer aldı. raham, 2010 yılında tartışmalı bir Lane Bryant TV reklamında yer aldı. Reklam, YouTube’da 800.000’den fazla görüntülendi ve The Huffington Post ve New York Post gibi haber kuruluşlarında yer aldı.

Prabal Gurung, Michael Kors, Love Mag, Dolce and Gabbana, H&M, Tommy Hilfiger, Rag and Bone, Christian Siriano gibi uluslararası tasarımcılar için podyumda yürüdü. 2016 yılında Sports Illustrated Swimsuit Issue’nun kapağında yer alan ilk 16 beden modeli oldu. Graham, selülitini gösteren fotoğrafları paylaştığı için Instagram’da kadınlar tarafından övgüyle karşılandı.

Graham, Themba Vakfı ile Güney Afrika’da misyonerlik çalışmalarına katıldı. Bir kameraman olan eşi Justin Ervin ile 2009’da kilisede tanıştı; Ertesi yıl evlendiler. Ağustos 2019’da Graham ve Ervin ilk çocuklarını, bir erkek çocuklarını beklediklerini açıkladılar. 18 Ocak 2020’de Graham, Isaac adında bir çocuk dünyaya getirdi.

Göz Rengi

Kahverengi

Saç Rengi

Kahverengi

Boyu

Boyu: 177 cm

Kilo

Kilosu: 87 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 107-76-117 cm

Burcu

Akrep

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu