Ünlü Bilgileri

Kelli Berglund Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Kelli Berglund
Doğum Tarihi: 9 Şubat 1996
Meslek: Aktris

Kelli Berglund, 9 Şubat 1996 yılında ABD’de dünyaya geldi. Berglund, kariyerine genç yaşta TLC’nin Hip Hop Harry dizisinde düzenli olarak başladı. TV görünümleri arasında Are You Smarter Than a 5th Grader ve America’s Next Producer da bulunuyor. Berglund ayrıca bağımsız film Bye Bye Benjamin’de rol aldı. Reklam kampanyaları arasında Old Navy, Hyundai, Bratz, McDonald’s ve Mattel için kampanyalar yaptı. Ayrıca Reebok ve Camarillo Sahne Sanatları Akademisi için baskı ve modelleme kampanyalarında yer aldı.

2012’den 2016’ya kadar Berglund, Disney XD canlı aksiyon komedi dizisi Lab Rats’de Tyrel Jackson Williams, Billy Unger ve Spencer Boldman ile birlikte aşırı giden, biyonik bir süper insan olan Bree’yi canlandırdı. 2016’da NBC televizyon filmi Dolly Parton’ın Christmas of Many Colors: Circle of Love filminde, Dolly Parton’ın ablası Willadeene Parton rolünü oynadı.

Berglund, Kaliforniya, Moorpark’ta doğdu ve büyüdü ve burada ailesi Mark ve Michelle Berglund ve küçük kız kardeşi Kirra ile yaşamaya devam ediyor. Moorpark Lisesi’nin bağımsız çalışma programından mezun oldu. Boş zamanlarında yüzmeyi ve fotoğrafçılığı seviyor.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Kahverengi

Boyu

Boyu: 160 cm

Kilo

Kilosu: 51 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 89-61-89 Cm

Burcu

Kova

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu