Ünlü Bilgileri

Kelly Osbourne Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Kelly Michelle Lee Osbourne
Doğum Tarihi: 27 Ekim 1984
Meslek: Aktrist & Şarkıcı & Model

Kelly Osbourne, 27 Ekim 1984 yılında İngiltere’de dünyaya geldi. Aimee adında bir ablası ve Jack adında bir erkek kardeşi vardır. Ozzy’nin ilk evliliğinden jessica Hobbs ve Louis John Osbourne adında iki üvey kardeşi vardır. Kelly, turneye çıkarken babasıyla birlikte seyahat ederek büyüdü ve çoğunlukla ABD’de ve İngiltere’de olmak üzere 20’den fazla evde yaşadı. Anne tarafından büyükbabası İngiliz müzik menajeri Don Arden (Harry Levy) idi. Annesi İrlanda ve Yahudi kökenlidir. Osbourne kız okulu Pipers Corner okul da dahil olmak üzere İngiltere’de özel okullara katıldı.

Osbourne ve ailesinin geri kalanı (Aimee olmadan) 2002’den 2005’e kadar yayınlanan MTV reality show The Osbournes ile kamu yaşamının iniş çıkışlarını seçtiler. Dizi, metal müzik, küfür ve diğer sertliğin hayatın günlük bir parçası olduğu işlevsiz bir aileyi betimleyerek günlük yaşamlarını anlatıyordu. Reality show’a çıktıktan sonra Osbourne, Steven Cojocaru 2004’te arkadaşı ve eski sponsoru Ali Barone ile birlikte kendi moda serisi stiletto killeri olan Stiletto Killers’ı kurdu. Stiletto Killers, Osbourne ve Barone tarafından tasarlanan, karikatürize tasarımlar ve punk rock deyimleri ile süslenmiş, tees, külot, hoodies ve eşofman bir rock esinlenen çizgi oldu. Ayrıca daha sofistike bir couture şube, SK Koleksiyonu vardı. Stiletto Killers Nisan 2006’da kapandı.

İlk albümü Shut Up, 2002 yılında Epic Records tarafından Amerikan satışlarını ılımlı bir şekilde yayımladı, ancak Avrupa’da iyi satışlar yaptı. 1 Nisan 2010’da, Osbourne (annesi Sharon ile birlikte) Cyndi Lauper’a katıldı ve True Colours Fund’ın bir parçası olarak LGBT topluluğunun ayrımcılığıkonusunda daha geniş bir farkındalık yaratmak için Give a Damn kampanyasının lansmanına katıldı. Sandy Kasırgası’ndan sonra Osbourne, Kasım 2012’deki kurtarma çalışmaları sırasında Staten Island, New York’taki Kurtuluş Ordusu ile el ele tutuştu.

Göz Rengi

Yeşil

Saç Rengi

Doğal Sarışın (Genellikle saçını farklı renklere boyar)

Boyu

158 Cm

Kilo

51 Kg

Vücut Ölçüleri

89-66-91 Cm

Burcu

Akrep

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu