Ünlü Bilgileri

Zayn Malik Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Zayn Javadd Malik
Doğum Tarihi: 12 Ocak 1993
Meslek: Şarkıcı & Söz Yazarı & Aktör & Manken

Zayn Malik, 12 Ocak 1993 yılında Birleşik Krallık’ta dünyaya geldi. Zayn Malik’in babası Pakistanlı Yaser Malik ve annesi İngiliz ve İrlanda kökenli Trisha Malik’tir. Malik’in üç kız kardeşi var Doniya, Waliyha ve Safaa.

2010 yılında Malik X-Factor’e “Let Me Love You” şarkısıyla katıldı. Ancak Boot Camp’ta diğer grup üyeleri gibi elendi. Nicole Scherzinger onların elenemeyecek kadar yetenekli olduğunu düşündüğü için Liam Payne , Niall Horan , Louis Tomlinson , Harry Styles ve Zayn’e yarışmaya grup kategorisinde devam etmelerini tavsiye etmiştir. Beşi One Direction isimli bir grup kurarak gruplar kategorisinde yarıştılar.

On hafta sonunda finale kadar yükselen grup yarışmayı üçüncülükle bitirdi. One Direction ile 17 single ve 5 stüdyo albümüne imza atmıştır. Grubun resmi Facebook hesabı, Malik’in özel hayatına yoğunlaşmak istemesi nedeniyle gruptan ayrıldığını, One Direction grubunun artık yoluna 4 kişi devam edeceğini açıklamıştır.

Malik, solo hayata geçtikten sonra yaşadıklarının çok daha iyi olduğunu açıklıyor. ‘İnanılmaz disiplinli bir insan oldum. Kendimi bazı durumların içerisine itip, yapmamın gerekli olmadığı şeyleri bile yapmaya çalıştım. Ama üstesinden gelebildim. Ne olursa olsun, gülebiliyorum ve ne yapmak istiyorsam onu yapıyorum.’ Malik’in ilk solo şarkısı ise ‘Pillow Talk’ dır. İlk albümünün adı ise ‘Mind Of Mine’ dır.

Göz Rengi

Açık Kahverengi

Saç Rengi

Siyah

Boyu

Boyu: 175 Cm

Kilo

Kilosu: 71 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: Göğüs: 101,5 Cm, Bel: 81 Cm, Pazı: 38 Cm

Burç

Oğlak Burcu

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu