Ünlü Bilgileri

Shailene Woodley Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Shailene Diann Woodley
Doğum Tarihi: 15 Kasım 1991
Meslek: Aktrist

Shailene Woodley, 15 Kasım 1991 yılında Amerika’da dünyaya geldi. bir erkek kardeşi var. İngilizce, Afro-Amerikan, Creole ve İsviçre-Alman kökenli. On beş yaşında skolyoz tanısı konuldu ve omurganın daha fazla kıvrılmasını önlemek için göğsünden kalçaya plastik bir korse konuldu. Woodley, Simi Valley Lisesine katıldı ve dört yaşında modellik yapmıştır. Ayrıca Anthony Meindl ile oyunculuk dersleri aldı. Woodley oyunculuk kariyerine 1999 yılında Replacing Dad adlı televizyon filminde küçük bir rolle başladı. The District ve Crossing Jordan Geçişi’nde küçük televizyon rollerinde yer aldı. Kat Connor rolünü oynayan aynı ismin romanına dayanan bir Blizzard’da White Bird idi. Dünya statüsü 2014’te Divergent’te Tris Prior oynadığı zaman geldi. Film karışık eleştiriler aldı, ancak performansı övüldü.

Woodley 2018’de Avustralya – Fiji ragbi birliği oyuncusu Ben Volavola ile çıktığını açıkladı. Hollywood Muhabiri ile yapılan bir röportajda Woodley, “İnsanlara, ne yaptıklarına, ne yaptıkları ya da cinsiyetlerine göre değil, kim olduklarına bağlı olarak aşık oldum” dedi. Nisan 2020’de Volavola ile ilişkinin sona erdiğini açıkladı. Geçmişte sorulduğunda, Woodley defalarca kendini feminist olarak görmediğini iddia etti: “Hayır, çünkü erkekleri seviyorum ve bence kadınları iktidara getir, erkekleri iktidardan uzaklaştır fikrine karşıyım çünkü dengeye ihtiyacın var … benim en büyük şeyim feminizmden daha çok kardeşlik. Kadınlar olarak erkeklerin bize nasıl saygı göstermesini beklediğimizi bilmiyorum çünkü birbirimize saygı duymuyoruz. ” dedi. Ancak, Ağustos 2017’de New York Times ile yaptığı röportajda kendisini feminist olarak nitelendirdi.

Woodley hevesli bir çevre aktivisti ve iklim savunucusudur. O ve annesi 2010 yılında Kâr Amacı Gütmeyen Her Şey organizasyonunu kurdu. Tek gereken gençleri sürdürülebilirliği teşvik etmek için empati, merhamet, sorumluluk ve amaç uygulama konusunda eğitmeyi amaçlayan bir gençlik liderlik programıdır.

Göz Rengi

Yeşil

Saç Rengi

Açık Kahverengi

Boyu

173 Cm

Kilo

54 kg

Vücut Ölçüleri

89-61-91Cm

Burcu

Akrep

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu