Ünlü Bilgileri

Olivia Rodrigo Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi – Saç Rengi

Tam Adı: Olivia Isabel Rodrigo
Doğum Tarihi: 20 Şubat 2003
Meslek: Şarkıcı & Söz Yazarı & Aktris

Olivia Rodrigo, 20 Şubat 2003 yılında ABD’de dünyaya geldi. Babası aile terapisti, annesi okul öğretmeni olarak çalışmaktadır. Rodrigo anaokulunda şan dersleri almaya başladı ve kısa süre sonra piyano çalmayı öğrendi. Altı yaşında oyunculuk ve şan dersleri almaya başladı ve Lisa J. Mails İlköğretim Okulu ve Dorothy McElhinney Ortaokulu’nda tiyatro yapımlarında oyunculuk yapmaya başladı.

Disney televizyon programları Bizaardvark ve High School Musical: The Musical: The Series’deki başrolleriyle tanınırlık kazandı. Geffen ve Interscope Records ile anlaşma imzaladıktan sonra Rodrigo, 2021’de çeşitli rekorlar kıran ve yılın en çok satan şarkılarından biri haline gelen ve onu ana akım şöhretine taşıyan ilk single’ı “Drivers License”ı yayınladı. Ardından “Deja Vu” ve “Good 4 U” single’ları çıktı.

Rodrigo’nun ilk stüdyo albümü Sour (2021), dünya listelerinde bir numara oldu ve yaygın eleştirel beğeniyle karşılandı ve En İyi Yeni Sanatçı ve bir Brit Ödülü de dahil olmak üzere üç Grammy Ödülü kazandı.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

Boyu: 165 Cm

Kilo

Kilosu: 54 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 89-61-89 Cm

Burç

Balık Burcu

Batud1991, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Title Image Credit: VOGUE Taiwan, CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu