Ünlü Bilgileri

Ella Greenwood Kimdir? – Göz Rengi – Saç Rengi – Burcu

Tam Adı: Ella Mae Greenwood
Doğum Tarihi: 30 Nisan 2001
Meslek: Aktris & Yazar & Yönetmen

Ella Greenwood, 30 Nisan 2001 yılında İngiltere’de dünyaya geldi. Kuzey Londra’da doğdu ve büyüdü ve 13 yaşından itibaren evde eğitim gördü. Ulusal Gençlik Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi aldı.

Çocukken bir ajansla sözleşme imzaladı ve küçük yaşlardan beri oyunculuk yapıyor. Before Nightfall ve In Front of You filmlerinde başrol oynadı. di. 18 yaşında, gençlerin ruh sağlığı farkındalığını konu alan ilk kısa filmi Faulty Roots’u yazdı, yönetti ve yapımcılığını üstlendi.

Faulty Roots, BAFTA akredite Bolton Uluslararası Film Festivali, Busan Uluslararası Çocuk ve Gençlik Film Festivali ve Tallgrass Film Festivali’nin de aralarında bulunduğu birçok film festivalinde gösterildi. Uk Film Review tarafından ‘karakterleri için özenle ve gerçek bir sevgiyle anlatılan oldukça güçlü küçük bir hikaye’ olarak adlandırıldı.

Bir röportajda korku filmlerine büyük hayranlık duyduğu için en sevdiği yönetmenin Mike Flanagan olduğunu belirtti.

Greenwood, Yahoo Finance’de ruh sağlığına dayalı bir projeye odaklandığı açıklanan Londra merkezli yapım şirketi Broken Flames Productions’ın direktörüdür. Greenwood ruh sağlığı savunucusu olarak çalışır ve Jejune Magazine tarafından ‘Writing The Script On Mental Health’ (Ruh Sağlığı Üzerine Senaryoyu Yazmak) adlı filmde yer almıştır.

Darkus Magazine 2020 Ödülleri’nde Yılın Pozitif Kadın Rol Modeli ödülüne layık görüldü.

Instagram: https://www.instagram.com/popsella/?hl=en

Göz Rengi

Yeşil

Saç Rengi

Sarışın

Boyu

Kilosu

Vücut Ölçüleri

Burç

Boğa Burcu

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu