Ünlü Bilgileri

Lodovica Comello Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Lodovica Comello
Doğum Tarihi: 13 Nisan 1990
Meslek: Aktris & Şarkıcı & Dansçı

Lodovica Comello, 13 Nisan 1990 yılında İtalya’da dünyaya geldi. Küçük yaşlardan itibaren sanata, oyunculuğa, dansa, gitara olan tutkusunu vardı. 8 yaşında gitar derslerine başladı. Lisede müzik teorisi okudu, boş zamanlarında dans ve oyunculukla uğraştı. San Daniele del Friuli’de bir devlet lisesi olan I.S.I.S. Superiore Vincenzo Manzini’ye gitti. Okulda geçirdiği süre boyunca bir bilim yazma yarışmasını kazandı ve Avusturya’ya bir gezi ile ödüllendirildi. 2008 yılında liseden mezun oldu. Lise eğitimini tamamladıktan sonra, 2009 yılında İtalya’nın Milano kentinde bir tiyatro okulu olan M.A.S.: Music Arts & Show’da müzik dersleri aldı. 2009-2011 yılları arasında M.A.S.’ye katıldı.

Milano’da yaşayan ve M.A.S.’ye devam ederken, Disney Channel Latin America’da İtalyan aktörleri aradığını öğrendi. Az İspanyolca konuşmasına rağmen, Comello seçmeler için İspanyolca kısa bir monolog ezberledi ve seslendirdi. Seçmelerden bir hafta sonra, kanalın son ara müzik televizyon dizisi Violetta’da başarılı bir rol aldı.

1 Kasım 2013’te Comello, aynı isimli ilk albümünün baş single’ı “Universo” yu (“Universe” İngilizce) yayınladı; albüm daha sonra 19 Kasım 2013’te İtalya, İspanya ve Arjantin’de yayınlandı.

Comello’nun Ilaria adında bir ablası vardır. Akıcı İspanyolca ve İngilizce bilmektedir. 2012’de Arjantinli televizyon yapımcısı Tomas Goldschmidt ile Violetta’nın setinde tanıştı. Dört yıl süren çift, 1 Nisan 2015’te İtalya’nın San Daniele del Friuli kentindeki belediye binasında küçük bir sivil törenle evlendi. 16 Mart 2020’de oğlu Teo Goldschmidt Milano’da doğdu.

Göz Rengi

Ela

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

Boyu: 172 Cm

Kilo

Kilosu: 55 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 84-61-84 Cm

Burcu

Koç

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu