Ünlü Bilgileri

Lesley-Ann Brandt Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Lesley-Ann Brandt
Doğum Tarihi: 2 Aralık 1981
Meslek: Aktris

Lesley-Ann Brandt, 2 Aralık 1981 yılında Güney Afrika’da dünyaya geldi. Hint, Alman, Hollandalı ve İspanyol asıllıdır. Yoga, hokey ve beyzbolu ilgi alanları arasındadır. 1999 yılında ailesi ile Yeni Zelanda’ya taşındı. Brandt, bilgi teknolojileri işe alım danışmanı olarak çalışmaya başlamadan önce Auckland’da perakende satışlar da çalışmaya başladı. Bazı modellik çalışmalarının ardından, Yeni Zelanda televizyon reklamlarında rol almıştır. Oyunculuk eğitimi aldı ve 2008 yılında Meisner tekniği eğitimi aldı.

Brandt’in ilk önemli oyunculuk rolü Yeni Zelanda televizyon dizisi Diplomatic Immunity oldu. Brandt, 2020’lerde kurgusal Waimoana kasabasında geçen bir bilim kurgu dizisi olan Shortland Street ve This Is Not My Life adlı Yeni Zelanda’daki hastane pembe dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı. Brandt, CSI: NY bölümleri “Smooth Criminal” ve “Food for Thought”da konuk oyuncu olarak yer aldı. Hemşire Valerie Khoury’yi canlandırdığı InSight filminde rol aldı. Mayıs 2010’da Brandt, Yeni Zelanda’da çekilen bir diğer Rob Tapert/Sam Raimi yapımı olan Legend of the Seeker’da konuk oyuncu olarak yer aldı.

2013’te Single Ladies’in üçüncü sezonunda Naomi Cox rolüyle yinelenen bir rol aldı. 2014’te Gotham dizisinde Larissa Diaz/Copperhead rolüyle konuk oyuncu olarak yer aldı ve The Rianrians dizisinde yinelenen Lamia karakteri olarak yer aldı. 2015’te FOX televizyon dizisi Lucifer’de Maze rolünü canlandırdı.

Brandt, üç yıllık erkek arkadaşı aktör Chris Payne Gilbert ile 2015 yılında evlendi. Çiftin ilk çocuğu Kingston Payne Brandt-Gilbert, Temmuz 2017’de doğdu.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

Boyu: 170 cm

Kilo

Kilosu: 54 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-61-89 Cm

Burcu

Yay

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu