Ünlü Bilgileri

Cindy Mello Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Cindy Mello
Doğum Tarihi: 2 Mart 1995
Meslek: Model

Cindy Mello 2 Mart 1995’te Brezilya’nın Porto Alegre kentinde doğdu; ağabeyi Cassio Mello ve Camila Felizardo adında bir kız kardeşi olduğu için ortanca çocuktur. Ebeveynleri veya eğitimi hakkında konuşmadı, ancak küçük yaşlardan itibaren Cindy modaya ilgi duydu ve model olmak için elinden geleni yaptı. Moda ve modeller hakkında yazılar okurdu ve yeterince büyüdüğünde Instagram hesabı açtı.

İlk instagram sayfasını 2012 yılında açtı ancak 2013’ten sonra daha profesyonel resimler çekmeye başladı. Her yeni gönderiyle Cindy daha popüler hale geldi, bu da onu kariyerine daha fazla odaklanmaya teşvik etti ve Tommi Mitchell de dahil olmak üzere profesyonel fotoğrafçılarla işbirliği yapmaya başladı. Cindy başlangıçta Londra’da yaşıyordu, Premier Modeller ile anlaştı ve kariyerini yavaş yavaş geliştirdi ve sonunda New York’a taşındı.

Cindy, Ford Modelleri ile imzaladı ve kariyeri yeni bir seviyeye geldi ve Spor Illustrated, Maxim ve GQ dahil olmak üzere çeşitli moda dergilerinden teklifler alan bir yıldız oldu. Başarıları hakkında daha fazla konuşmak için Cindy, Kanadalı-Amerikalı oyunculuk ve modelleme yıldızı Pamela Anderson, AX Paris ve diğerlerinin yanı sıra Missguided gibi markalar için popülerliğini ve zenginliğini daha da arttıran reklamlar ve kampanyalar yaptı.

Göz Rengi

Kahverengi

Saç Rengi

Kahverengi

Boyu

176 cm

Kilo

53 Kg

Vücut Ölçüleri

81-61-98 Cm

Burcu

Balık

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu