Ünlü Bilgileri

Jennette McCurdy Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Jennette Michelle Faye McCurdy
Doğum Tarihi: 26 Haziran 1992
Meslek: Aktris & Şarkıcı & Söz Yazarı & YouTuber & Yapımcı & Yazar

Jennette Michelle Faye McCurdy 26 Haziran 1992’de Long Beach, Kaliforniya’da doğdu ve yakındaki Garden Grove’da büyüdü.

McCurdy oyunculuk kariyerine 2000 yılında sekiz yaşındayken Mad TV’de başladı. O zamandan beri CSI: Crime Scene Investigation, Malcolm in the Middle, Lincoln Heights, Will & Grace, The Penguins of Madagascar, Zoey 101, True Jackson, VP, Law and Order SVU, Medium, Judging Amy, The Inside, Karen Sisco, Over There ve Close to Home gibi televizyon dizilerinde rol aldı. 2003’te Hollywood Homicide filminde ilham kaynağı olan Harrison Ford ile birlikte rol alma şansı buldu. 2005 yılında, Strong Medicine’deki Hailey Campos rolüyle Genç Kadın Oyuncu Başrol Oyuncusu – En İyi Performans dalında Genç Sanatçı Ödülü’ne aday gösterildi.

2007’de, Nickelodeon TV dizisi iCarly’de, 2012’de sona erene kadar Sam Puckett rolüyle başrolü canlandırdı. 2008’de, iCarly ve kendisiyle ilgili çalışmaları nedeniyle Genç Sanatçı Ödülü’ne aday gösterildi. The Last Day of Summer adlı TV filminde Dory Sorenson rolünde oynadı. İCarly’deki çalışmasıyla Favori TV Sidekick kategorisinde 2009 Gençlerin Seçimi Ödülü’ne aday gösterildi. Fred Figglehorn hakkında bir YouTube dizisine dayanan Fred: The Movie’de Bertha’yı canlandırdı.

Ağustos 2016’da McCurdy, hayranlarıyla olan sosyal medya bağlantılarını daha da geliştirmek için dijital prodüksiyon şirketi Canvas Media Studios ile projeler geliştirmek için bir anlaşma imzaladı. Ayrıca psikolojik gerilim filmi Pet’te Claire karakterini canlandırdı. 2018’de McCurdy, Kenny adlı kısa bir filmle yönetmen olarak ilk çıkışını yaptı. Hem yazıp hem de yönettiği dramatik film, annesinin ölümünden ilham aldı ve ekibin tamamı kadınlardan oluşuyor.

2013’te California, Studio City’ye taşındı. McCurdy, Haziran 2011’de The Wall Street Journal’da yayınlanan “Off-Camera, My Mom’s Fight With Cancer” başlıklı bir makale yazdı. Ayrıntılı olarak annesi, Debra’nın kanserle devam eden mücadelesini ve ailesinin bu durumla nasıl başa çıktığını ayrıntılı olarak anlatıyor. Makalede ayrıca McCurdy’nin böyle bir durumla yaşamaya ilişkin tavsiyeleri de yer alıyor. 20 Eylül 2013’te annesi 17 yıl boyunca kanserle mücadele ederek öldü.

Göz Rengi

Mavi

Saç Rengi

Sarışın

Boyu

Boyu: 157 Cm

Kilo

Kilosu: 52 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 89-63,5-89 Cm

Burcu

Yengeç

IMG

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu