Ünlü Bilgileri

Liam Payne Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Liam James Payne
Doğum Tarihi: 29 Ağustos 1993
Meslek: Şarkıcı & Şarkı Yazarı

Liam Payne, 29 Ağustos 1993 yılında İngiltere’de dünyaya geldi. Üç hafta erken doğan ve hastanede tutulan Liam’ın tek bir böbreği çalışıyordu ancak 7 Ağustos 2012 tarihinde yapılan bir ultrason sonucu ikinci böbreğinin de çalıştığı belirlendi. Ruth ve Nicola adında iki ablası var.

One Direction adlı erkek grubunun bir üyesi olarak ün kazandı. Payne şarkıcı olarak ilk çıkışını 2008 yılında İngiliz televizyon dizisi The X Factor için seçmelere katıldığında yaptı. Yarışmada elendikten sonra, 2010 yılında tekrar seçmelere katıldı ve tüm zamanların en çok satan erkek gruplarından biri haline gelen One Direction’ı oluşturmak için diğer dört yarışmacıyla birlikte bir gruba alındı.

One Direction’ın aradan sonra Payne , Kuzey Amerika’da Republic Records ile bir kayıt anlaşması imzaladı. Mayıs 2017’de Payne , ilk albümünün çıkış single’ı olarak “Strip That Down”u yayınladı. Her iki ülkede de platin sertifika alarak Birleşik Krallık Single Listesi’nde üç numaraya ve ABD Billboard Hot 100’de on numaraya yükseldi.

Göz Rengi

Açık Kahverengi

Saç Rengi

Açık Kahverengi

Boyu

Boyu: 177 Cm

Kilo

Kilosu: 73 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: Bilinmiyor

Burç

Başak Burcu

Title Image Credit: Kurt Kulac, CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 3]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu