Ünlü Bilgileri

Diane Guerrero Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Diane Guerrero
Doğum Tarihi: 21 Temmuz 1986
Meslek: Aktris

Guerrero, Kolombiyalı bir ebeveynin çocuğu olarak New Jersey, Passaic’de doğdu ve Boston, Massachusetts’te büyüdü. Ailesinde ABD vatandaşı olan tek kişiydi. 14 yaşındayken ailesi ABD vatandaşlığı alamadığı için ülkelerine geri gönderildi. Guerrero o zamandan beri göç reformunun güçlü bir savunucusu olmuştur. Guerrero, Diğer Kolombiyalı aileler tarafından alındıktan sonra Boston Jamaika Ovası ve Roxbury mahallelerinde büyüdü.

2010 yılında, 24 yaşında, Guerrero oyunculuk kariyerine devam etmeye karar verdi. Aynı yıl Boston merkezli R&B şarkıcısı Louie Bello’nun “Faces” şarkısının müzik videosunda yer aldı. 2011’de New York’a taşındı ve Susan Batson Stüdyoları’nda oyunculuk eğitimi aldı ve burada menajeri Josh Taylor ile tanıştı.

2012’de Guerrero, Orange is the New Black filminde Kolombiya kökenli Bronx kökenli Maritza Ramos karakterini canlandırmıştır. 2014’te Guerrero, The CW dizisi Jane the Virgin’de yinelenen bir rol de oynadı. 2016’da Guerrero, 14 yaşındayken ailesinin gözaltına alınıp sınır dışı edilmesiyle ilgili bir anı kitabı olan In the Country We Love: My Family Divided’ı yayımladı. Temmuz 2018’de, Guerrero DC Universe dizisi Doom Patrol’ün kadrosuna Crazy Jane olarak katıldı. Dizi 2019’da gösterime girdi.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

Boyu: 157 Cm

Kilo

Kilosu: 60 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 89-66-86 cm

Burcu

Yengeç

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu