Ünlülerin Favorileri

Perrie Edwards Biyografisi, Bilinmeyenleri, Favori Şeyleri, Sevgilisi

Perrie Edwards biyografisi ünlü şarkıcının hayatına odaklanıyor. 10 Temmuz 1993 South Shields İngiltere’de dünyaya gelen İngiliz şarkıcı The X Factor müzik yarışmasının sekizinci sezonunu kazanan kız grubu Little Mix’in bir üyesi olarak dünyaca tanınan bir üne sahip olmuştur.

Tam adı Perrie Louise Edwards olan şarkıcı, müzisyen bir aileden gelmektedir. Annesi Debbie Duffie ve babası Alexander Edwards da şarkıcıdır ve Perrie henüz küçükken boşanmışlardır. Jonnie Edwards adında abisi ve baba tarafından Caitlin Edwards adında üvey bir kız kardeşi bulunmaktadır.

Edwards, ilköğretim ve orta öğretim eğitiminden sonra sahne sanatları eğitimi alabilmek için Newcastle College’de Performans Sanatları eğitimi aldı ve iki yıl süreyle Yeni Zelanda’nın Hamilton şehrinde yaşadı.

2011 yılında The X Factor yarışmasına katılan Perrie, yarışma seçmelerinde Alanis Morissette tarafından yazılan “You Oughta Know” şarkısını söyledi ve The X Facor yarışmasında yarışmak üzere seçildi.

Yarışma içinde Faux Pas ve Orion gruplarında yer alan Perrie, bu iki grupla ilerleyemese de yine aynı grupların üyelerinden oluşan yeni grup Rhythmix ile yarışmaya devam etti. Rhythmix grubunun adı daha sonra Little mix şeklinde değişti ve 2011 yılı The X Factor yarışmasının kazanan grubu oldu.

Grubuyla birlikte altı albüm yayınlayan Perrie, kariyerinde reklam oyunculuğu da yapmıştır ve 2019’da Superga için marka yüzü olmuştur.

Perrie Edwards Bilinmeyenleri

 • The X Factor seçmelerine Alanis Morissette’nin “You Oughta Know” şarkısı ile katılmıştır.
 • En sevdiği giyim tarzı yüksek belli kotlar, skinny kot pantolonlar ve çiçek desenli kıyafetler.
 • Taco Bell restoranında tako yemeye bayılıyor.
 • Hayranları Perrie için bileklik hediye ettiğinde bu bileklikleri takmayı çok seviyor.
 • Çok iyi keçi taklidi yapabiliyor.
 • En sevdiği TV kanalları Disney ve Nicklodeon olan Perrie boş zamanlarında çizgi film izlemeyi çok seviyor ve Tangled çizgi filminden Flynn karakterini seviyor.
 • Hoşlandığı erkekler sert görünümlü ve kendisine iyi davranan erkek profilinden oluşuyor.
 • Dünya üzerinde en çok gitmek istediği yer Honk Kong’tur.
 • Perrie’nin küçüklüğünden kalan kendi kendine konuşma alışkanlığı vardır.
 • İlk öpücüğünü on yedi yaşındayken almıştır.
 • Takma adı Pez ve grup arkadaşları ona Pez diye seslenirdi.
 • Bon Jovi’nin It’s My Life şarkısını ve Ed Sheeran’ın Shape of You şarkısını çok seviyor.

Perrie Edwards Favori Şeyleri

Favori RengiMavi
Şanslı Sayısı7
Favori YemekTaco, Cips
Favori FilmiThe Notebook, Braveheart
Favori ParfümChristina Aguilera
Favori ŞarkıcıSteve Perry
Favori AktrisJeniffer Aniston

Perrie Edwards Sevgilisi

Zayn Malik (2012)
Perrie ve Zayn çifti 2012 yılında bir araya geldi ve 2015 yılı temmuz ayında sona erdi. Bilinene göre Perrie, Zayn’a bir mesaj atmış ve onu terk etmiştir.

Leon King (2015)
2015 yılında Perrie Zayn’dan ayrıldıktan sonra model Leon King ile çıkmaya başladığının söylentisi yayıldı. Ancak Leon King’in Zayn hakkında Twitter platformunda paylaştığı hoş olmayan demeçler çiftin ayrılmasına neden oldu.

Luke Pasqualino (2016)
2016 yılında ağustos ve ekim ayları arasında birlikte olan Skins oyuncularından Luke Pasqualino ve Perrie, yoğun çalışma programları nedeniyle uzun süren bir ilişki yaşayamadı.

Alex Oxlade-Chamberlain (2017-)
Perrie ve İngiliz futbolcu Alex Oxlade-Chamberlain 2016 yılının kasım ayında çıkmaya başladılar ancak 2017 yılının başlarına kadar ilişkilerini gizlemeyi tercih ettiler. İlişkilerini açıkladıktan sonra çift sosyal medyada popüler bir çift haline geldi ve herkes tarafından çok yakıştırılan bir çift oldular.

Dört yıldır birlikteliklerine devam eden Alex ve Perrie çiftinin ilişkisinin evlilik ile devam edeceği düşünülüyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu