Ünlülerin Favorileri

Miranda Kerr Biyografisi, Bilinmeyenleri, Favori Şeyleri, Sevgilisi

Miranda Kerr biyografisi ünlü mankenin yaşamına odaklanıyor. 20 Nisan 1983 tarihinde Sydney, Avustralya’da dünyaya gelen ünlü manken profesyonel mankenlik kariyerine küçük yaşlarda başlamıştır.

Avustralyalı manken, modellik kariyerinin yanı sıra organik güzellik ve bakım ürünleri markası olan Kora Organics şirketinin kurucusu olarak da tanınmaktadır.

Therese ve John Kerr’in kızı olarak dünyaya gelen Miranda’nın Matthew isminde bir erkek kardeşi vardır. İskoç, Fransız ve İngiliz soylarından gelen Miranda çocukluğunu büyükannesinin çiftliğinde Avustralya kırsalında geçirmiştir. Çocukken çoğu zamanını motosiklet sürerek ve ata binerek geçiren Miranda, geçirdiği çocukluk yıllarını en özgür olduğu yıllar olarak anlatmıştır.

Ailesi, ile birlikte Brisbane, Queensland’e taşınan Kerr, gençlik yıllarını şehir hayatında geçirmeyi planlamıştı. İlk erkek arkadaşı Christopher Middlebrook bir araba kazasında öldüğünde şehirde kalmak istemedi ve 2000 yılında sadece kızlardan oluşan bir Katolik okulundan mezun oldu.

Modellik kariyerine başlamadan önce beslenme ve sağlık psikolojisi okuyan Miranda Kerr 13 yaşındayken Dolly dergisi modellik yarışmalarına girdi ve bu yarışmayı kazandı.

Avustralya’da dergi çekimleri ve mayo tanıtımları için reklam yüzü olan Miranda Avustralya ve Japonya’da modellik çalışmaları yaptıktan sonra New York’a taşındı.

New York’ta bir dizi marka ile anlaşarak mankenlik kariyerine devam eden Miranda, Maybeline New York ile sözleşme imzaladı. Takip eden zamanda, Kanye West ve Pharrell’in müzik videosu “Number One”da oynadı.

Başarılı Maybeline iş ortaklığından sonra Victoria’s Secret meleklerinden biri oldu ve bu ekibe katılan ilk Avustralyalı model olma özelliğine sahiptir.

Miranda Kerr Bilinmeyenleri

  • Treasure Yourself: Power Thoughts for My Generation isimli bir kişisel gelişim kitabı yazmıştır.
  • Models.com internet sitesinde düzenlenen “En seksi 20 model” listesinde 4. sırada yer alıyor.
  • 2011 ocak ayında Vogue dergisine hamile poz vererek, Vogue Avustralya’nın ilk hamile modeli oldu.
  • Wildlife Warriors Worldwide ve Children International için hayırseverlik çalışmaları sürdürmektedir.
  • Kundalini ve Budizm ile yakından ilgilidir.
  • 2009 yılında bir hırsız çetesi Miranda Kerr ve Orlando Bloom’un evlerine girdi ve bir soygun gerçekleştirdi. Lüks marka giyim ve mücevherler bu soygunda çalındı.
  • Filleri çok seven Miranda 2014 yılında Tayland’daki bir fil hastanesine yüz bin dolar bağışta bulundu.

Miranda Kerr Favori Şeyleri

Favori RengiKırmızı
Şanslı Sayısı7
Favori KitapParfüm, Patrick Suskind, Siddharta Herman Hesse
Favori YemekYavaş kızartılmış tavuk (soğan, zerdeçal, sarımsak, biberiye, zerdeçal ve taze limonlu), somon, biftek pasta, Avokado
Favori FilmiThe Big Blue
Favori ParfümKai
Favori ŞarkıcıKings of Leon, The Smashing Pumpkinkins

Miranda Kerr Sevgilisi

Christopher Middlebrook (1996-1998)
Christopher Middlebrook ve Miranda Kerr 1996 yılından 1998 yılına kadar bir birliktelik yaşadı. Christopher, Miranda 16 yaşındayken bir araba kazasında öldü.

Adrian Camilleri (2003)
Avustralyalı iş adamı Adrian Camilleri ve Miranda Kerr, 2003 yılının şubat ve temmuz ayları arasında beş ay süren bir birliktelik yaşadı.

Jay Lyon (2003-2007)
Tamarama müzik grubunun üyesi Jay Lyon ve Miranda Kerr, 2003 yılının ağustos ayında birlikte olmaya başladılar ve 2007 yılının ağustos ayına kadar ilişkileri devam etti.

Orlando Bloom (2007-2013)
Miranda Kerr ve Orlando Bloom, 2007 yılının sonlarına doğru çıkmaya başladı ve 2010 yılında nişanlandılar. Aynı sene temmuz ayında evlendiler. 6 Ocak 2011 tarihinde Flynn Christopher Blanchard Copeland Bloom isminde bir oğulları oldu. 2013 yılında boşandılar.

Evan Spiegel (2015-)
Miranda Kerr ve Snapchat kurucu ortağı / CEO’su Evan Spiegel 2015 yılında birlikte olmaya başladı. 2016 yılında nişanlandılar ve 2017 mayıs ayında evlendiler. 7 Mayıs 2018’de Hart Spiegel isminde oğulları oldu.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu