Ünlülerin Favorileri

Megan Thee Stallion Biyografisi, Bilinmeyenleri, Favori Şeyleri, Sevgilisi

Megan Thee Stallion Biyografisi

Megan Thee Stallion biyografisi Amerikalı rapçi Megan Jovon Ruth Pete’in yaşamını kapsıyor. 15 Şubat 1995 yılında Teksas ‘da doğan Megan, küçük yaşlardan itibaren şarkı söylemeye ve rap yapmaya başladı.

Sosyal medya platformları üzerinden yeteneği keşfedilen Megan Jovon Ruth Pete, müzik kariyerine ilk olarak SoundCloud müzik platformuna şarkılarını yükleyerek ve Freestyle rap müzik tarzında söyleyerek kısa süre içinde ün kazanmıştır.

Annesi Holly Aleece Thomas da bir rap müzik şarkıcısıydı ve kızının müziğe olan ilgisini ve yeteneğini görünce onun kendini geliştirmesini sağladı ve Megan Jovon Ruth Pete ilk kayıtlarını annesi ile birlikte yapmış oldu.

Banliyö kentlerde büyüyen Megan 18 yaşına gelene kadar Pearland’de annesi ile birlikte yaşadı. Kızının kariyerini destekleyen anne Holly Aleece yine de Megan’ın genç yaşta rapçi olmasını istemedi.

Üniversitede öğrenciyken freestyle rap tarzıyla yarışmalara katılan Megan Jovon Ruth Pete, bu süreç içerisinde şarkı sözü yazarlığını geliştirmeye devam etti. Daha ünlü olmadan önce üniversitede rap yarışmalarında yaptığı freestyle rap performanslarının videoları ilgi odağı haline geldi ve kısa süre içinde viral oldu.

Yayınladığı şarkılar ile büyük başarı yakalayan genç rap müzik şarkıcısı Megan, Houston’dan “1501 Certified Entertainment” isimli bir plak şirketiyle anlaştı ve kariyer basamaklarını hızla tırmanmaya devam etti. 2017 yılında çıkardığı “Last Week in HTx” şarkısının müzik videosu kısa süre içinde iyi bir görüntülenme sayısı elde etti ve 2017 yılında yayınlanan en başarılı teklilerden biri oldu.

2019 yılında Tina Snow Ep’si için yayınladığı ilk tekli “Big Ole Freak” şarkısı da sanatçının rap müzik kariyerinde yeni bir sıçrayış yarattı ve ilk kez Billboard Hot 100” listesine girmeyi başardı.

Megan Thee Stallion Bilinmeyenleri

  • En büyük destekçisi annesi Holly Thomas 2019 yılında Mart ayında beyin tümöründen hayatını kaybetti.
  • 2020 Temmuz ayağından silah ile vurulduğunu ve ameliyat olduğunu açıklayan Megan Jovon Ruth Pete korktuğu için kendisine saldıran kişinin adını sonradan ihbar etti.
  • Megan Thee Stallion Tory Lanez’i kendisini ayağından silah ile vurması ile ilgili suçladı.
  • “Thee Stallion” takma adı Megan’ın Arizona kökenli yapısından ve uzun olan boyundan geliyor.
  • Megan Thee Stallion başarılı rap müzik kariyerinin yanı sıra aynı zamanda sağlık yönetimi alanında da üniversite eğitimi almıştır.
  • Megan Thee Stallion büyük bir anime hayranı. Bir dönem denediği kırmızı beyaz renkteki saç stilini “My Hero Academia” anime serisindeki “Shoto Todoroki” karakterinden esinlenerek yapmış.
  • Megan Thee Stallion Gerçek bir korku filmi tutkunu ve favori filmi The Evil Dead

Megan Thee Stallion Favori Şeyleri

Favori Rengi: Siyah
Şanslı Sayısı: 4
Favori Yemek: Cheesecake, Avrupa mutfağı
Favori Filmi: The Evil Dead
Favori Parfüm: Revlon Reign On
Favori Müzik: Beyonce, The Notorious B.I.G.
Favori Aktör/Aktris: Will Smith, Brie Larson

Megan Thee Stallion Sevgilisi

Pardison Fontaine ile ilişkisinden önce G-Eazy birlikte olduğu öne sürülen Megan Thee Stallion bu iddiaları yalanladı ve sosyal medyada paylaşılan yakınlık kareleri ile ilgili olarak Twitter’dan bir açıklama gönderisi yayınladı. Yaptığı açıklamadan sonra Megan Thee Stallion’ın G-Eazy ile resmi bir ilişki yaşamış olduklarını kesinlikle kabul etmemesi durumu anlaşılmış oldu.

Pardison Fontaine (2021)
Megan Thee Stallion ve rap müzik şarkıcısı erkek arkadaşı Pardison Fontaine 2021 yılında ilişkilerini saklamaya gerek duymadan yaşamaya başladılar. Sosyal medya hesabında Megan, Pardison ile birlikte tekne turunda eğlenirken bir video paylaştı.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu