Ünlü Bilgileri

Rachel Bilson Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Rachel Bilson
Doğum Tarihi: 25 Ağustos 1981
Meslek: Aktrist

Rachel Bilson, 25 Ağustos 1981 yılında Amerika’da dünyaya geldi. Babası Yahudi, annesi İtalyan-Amerikalı. Bilson, profesyonel bir oyunculuk kariyeri için babasının tavsiyesini alarak San Diego’nun bir banliyösünde bir topluluk koleji olan Grossmont College’a gitti. Daha sonra Subway restoranları, Raisin Bran ve Pepto-Bismol reklamları da dahil olmak üzere çeşitli reklamlarda rol adlı. 2005 Teen Choice Ödülleri’nde üç ödül aldı: “Choice Hottie Kadın”, “Choice TV Aktris (Drama)” ve “En İyi Ekran TV Kimyası” ( Adam Brody ile beraber kazandı. 2005 yılında Maxim dergisi yıllık “Hot 100 List” listesinde altıncı oldu; 2006 yılında yayın 14 numaraya layık görüldü.

Bilson’un ilk film rolü 2006’da Zach Braff’ın da oynadığı romantik bir komedi-dram olan The Last Kiss’deydi. Braff’ın karakterini baştan çıkaran bir üniversite öğrencisini oynadı. 2006’nın sonlarında Bilson, aktris Teresa Palmer’ın yerine Doug Liman’ın gerilim filmi Jumper filminde rol aldı ; Film 14 Şubat 2008’de yayımlanmıştır. Bilson, Haziran 2018’de gösterime giren ABC drama dizisi Take Two’da rol aldı. Ancak 21 Kasım 2018’de ABC bir sezondan sonra diziyi iptal etti.

Bilson birçok medya kaynağı tarafından “moda bağımlısı” olarak tanınmıştır. Kendisini “klasik” bir tarz duygusuna sahip olarak tanımladı ve Kate Moss ve Diane Keaton’a ilham kaynağı olduğunu söyledi. Bilson, moda markası ile bir giyim hattı tasarlamak amacıyla 2007’nin sonlarında DKNY Jeans’e yaklaştı. Birlikte Edie Rose’u yarattılar. Koleksiyon, Eylül 2008’de piyasaya sürüldü. Onun fikri, her bir parçanın fiyatını 100 doların altında tutarak modaya uygun ürünleri genç kadınlar için erişilebilir tutmaktı.

Bilson ve Adam Brody üç yıl çıktı. Ayrıldıktan sonra Bilson, Jumper filminde rol aldığı aktör Hayden Christensen ile bir çıkmaya başladı. Ocak 2008’e kadar, çift bir ilişkiyi doğrulamaksızın neredeyse bir yıl boyunca Los Angeles çevresinde görülmüş ve fotoğraflanmıştır. Şubat 2009’da, Bilson nişan yüzüğü gibi görünen bir şeyle halka açık bir şekilde ortaya çıktı, ancak resmi bir açıklama yapmadı. Ekim 2014’te bir kızları oldu. Bilson ve Christensen Eylül 2017’de ayrıldılar. Bilson ve Christensen, ünlülerin çocuklarının ebeveynlerinin rızası olmadan fotoğraflanmasını önlemeyi amaçlayan Çocuk Yok Politikası koalisyonunun destekçisiydi.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

157 Cm

Kilo

49 Kg

Vücut Ölçüleri

84-61-89 Cm

Burcu

Başak

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu