" />
ÜnBilgi


Post Malone Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

13.02.2021
226
Post Malone Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Austin Richard Post
Doğum Tarihi: 4 Temmuz 1995
Meslek: Şarkıcı & Söz Yazarı & Yapımcı

Post Malone 4 Temmuz 1995’te ABD’de dünyaya geldi. On yaşındayken, ailesi ile birlikte Dallas’a taşındı. Basketbol oynamaktan ve spor izlemekten keyif alıyordu. Babası Dallas Cowboys’ta yiyecek ve içeceklerden sorumlu müdür yardımcısıydı. Bu şekilde Dallas Cowboy için ücretsiz yiyecek ve bilet alabiliyordu.

Grapevine Lisesinden mezun oldu. Sonra Tarrant Country Üniversitesine kaydoldu ama sadece birkaç ay katıldı. Üniversiteden ayrıldıktan sonra, arkadaşı Jason Stokes ile birlikte Dallas dan Los Angeles’a taşındı. Malone “White Iverson” şarkısını yazdıktan sonra kaydetti. “White Iverson” parçası, profesyonel basketbol oyuncusu Allen Iverson’a atıf yapmaktadır. 2015’in Ağustos ayında, Republic Records ile kontrat imzaladı.

Çıkardığı hit parçalardan sonra 50 Cent, Young Thug ve Kanye West gibi birçok ünlü rap grupları ile çalışmaya başladı. Malone Kanadalı şarkıcı ve söz yazarı Justin Bieber ile yakın arkadaşlık kurdu ve Bieber’ın ön grubu olarak dünya turuna çıktı.

Göz Rengi

Mavi

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

Boyu: 184 Cm

Kilo

Kilosu: 81 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: Göğüs: 104 Cm, Bel: 87 Cm, Pazı: 36 Cm

Burç

Yengeç Burcu

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.Önceden izin alınmadan kopyalanamaz veya çoğaltılamaz. Tüm Hakları Saklıdır. © Unbilgi 2019 - 2021 İletişim: [email protected]
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.