Ünlü Bilgileri

Maddie Ziegler Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Madison Nicole Ziegler
Doğum Tarihi: 30 Eylül 2002
Meslek: Dansçı & Aktris & Yazar & Model

Maddie Ziegler, 30 Eylül 2002 yılında ABD’de Pennsylvania’da Melissa Ziegler-Gisoni ve ipotek şirketi sahibi Kurt Ziegler’In kızı olarak dünyaya geldi. Polonya, Alman ve İtalyan kökenlidir. Anne ve babası 2011 yılında boşandı ve annesi 2013 yılında Greg Gisoni ile evlendi. Ziegler, iki yaşında dans dersleri almaya başladı ve dört yaşında Abby Lee Dance Company’ye katıldı ve burada bale, lirik, çağdaş, akro, caz ve hava dansı eğitimi aldı.

Ziegler’in, Dance Moms’da dansçı ve şarkıcı mackenzie adında bir kız kardeşi, babasının önceki evliliğinden iki büyük üvey kardeşi ve westinghouse Electric Company’de başkan yardımcısı olan üvey babası Greg Gisoni’nin önceki evliliğinden iki büyük üvey kardeşi vardır. Ziegler, evde eğitim almak için ayrıldığı 2013 yılına kadar Pennsylvania, Pittsburgh yakınlarındaki Murrysville’deki Sloan İlkokuluna devam etti. Ziegler Murrysville’de büyüdü ama gençken çalışmaya ve zamanının çoğunu Los Angeles’ta geçirmeye başladı.

Ziegler, 2017’nin başından 2018’in ortasına kadar, eski New York Yankees dış saha oyuncusu Pat Kelly’nin oğlu olan Avustralyalı genç Jack Kelly ile çıktı. 2019’da şarkıcı Eddie Benjamin ile çıkmaya başladı.

Abby Lee Dance Company ile Ziegler bölgesel, eyalet ve ulusal dans yarışmalarında sayısız birincilik kazandı, buna 2014 Dancers Choice Award for Favorite Dancer 17 & Under dahil. 2010 yılında Ziegler, Paula Abdul’ın realite televizyon programı Live to Dance için performans sergiledi. 2011’de, sekiz yaşındaki Ziegler ve annesi Lifetime’s Dance Moms’ın ilk sezonunda, Abby Lee Miller’ın Abby Lee Dance Company Elite Competition Team’deki genç dansçılar ve sık sık kavgacı anneleri hakkında bir reality show’a çıktılar. 2016’ya kadar annesi ve kız kardeşi Mackenzie ile birlikte programda yer almaya devam etti.

Ziegler, 2017 yılında ABD’de gösterilen Ballerina (2016) adlı animasyon filminde Camille karakterini seslendirdi ve The Book of Henry (2017) adlı uzun metrajlı filmde Christina’yı canlandırdı. Ziegler, Betsey Johnson serisi, Target, Ralph Lauren, ve Tiffany & Co dahil Clean & Clear, Capezio, gibi markaları için modellik yaptı. Schön!, Elle, Dance Spirit, Nylon, Vs., Seventeenve Harper’s Bazaar için çok sayıda dergi kapağında ve moda başyazılarında yer aldı.

Göz Rengi

Mavi

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

Boyu: 166 Cm

Kilo

Kilosu: 52 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-61-89 Cm

Burcu

Terazi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu