Ünlü Bilgileri

Kangana Ranaut Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Kangana Ranaut
Doğum Tarihi: 23 Mart 1987
Meslek: Aktris & Film Yapımcısı

Kangana Ranaut, 23 Mart 1987 yılında Hindistan’da dünyaya geldi. Annesi Asha Ranaut bir öğretmen, babası Amardeep Ranaut ise bir işadamıdır. 2014 itibariyle menajeri olarak çalışan Rangoli Chandel adında bir ablası ve Akshat adında bir erkek kardeşi var. Büyük büyük babası Sarju Singh Ranaut, Yasama Meclisi üyesiydi ve büyükbabası Hindistan İdari Hizmetinde bir memurdu.

Ranaut’a göre, büyürken “inatçı ve asi” idi: “Babam kardeşime plastik bir silah hediye edip bana bir bebek alsaydı, bunu kabul etmem. Ayrımcılığı sorguladım.” Ranaut, Chandigarh’daki DAV Okulu’nda eğitim gördü, burada temel konusu olarak bilimi takip etti ve “çok çalışkan” ve “sonuçlar konusunda her zaman paranoyaklaştığını” belirtti.

2004’te yapımcılar Ramesh Sharma ve Pahlaj Nilani, Ranaut’un ilk filminin Deepak Shivdasani’nin yönettiği I Love You Boss ile başlayacağını duyurdu.

2008’de Raaz: The Mystery Continues çekilirken, Ranaut yardımcı yıldız Adhyayan Suman ile romantik bir ilişkiye başladı. Suman’ın profesyonel kariyerine odaklanması konusundaki ısrarı üzerine çift, ertesi yıl ayrıldı. 2010’dan 2012’ye kadar Ranaut, İngiliz doktor Nicholas Lafferty ile uzun mesafeli bir aşk yaşadı, ilişkiyi sahip olduğu “en normal” ilişki olarak nitelendirdi, ancak çift dostane bir şekilde ayrıldı. evliliğe hazır değillerdi. O zamandan beri asla evlenmeyeceğini söyledi.

Ranaut, 2006 yılında bir asit saldırısının kurbanı olan kız kardeşi Rangoli ile Mumbai’de yaşıyor. Memleketi Bhambla’yı her yıl ziyaret ediyor.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Siyah

Boyu

Boyu: 166 Cm

Kilo

Kilosu: 54 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-61-89 cm

Burcu

Koç

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu