Ünlü Bilgileri

Lindsey Morgan Kimdir? – Vücut Ölçüleri – Boyu – Kilosu – Göz Rengi

Tam Adı: Lindsey Marie Morgan
Doğum Tarihi: 27 Şubat 1990
Meslek: Aktris

Lindsey Morgan, 27 Şubat 1990’da Houston, Teksas’ta Kelly Morgan ve Alice Burciaga’nın kızları olarak dünyaya geldi. Yarı Meksikalı, yarı İrlandalı. Bir abisi, bir üvey kız kardeşi ve beş üvey kardeşi vardır.

Morgan kariyerine Austin’deki Texas Üniversitesi’nde başladı, sonra oyunculuk hayalininin peşinden gitmek için Los Angeles’a gitti. Üniversiteden sonraki ilk yılında Morgan, sürekli reklam ve basılı reklam’larda yer alarak meşgul oldu. Eleştirmenlerce beğenilen Friday Night Lights dizisinde figüran olarak yer aldı. Morgan, oyuncu olarak çalışmalarına devam etmek için Los Angeles’a taşınmaya karar verdi. İlk gerçek rolü, Josh Hutcherson’ın oynadığı 2011 yapımı Detention filminde Alexis adında kötü bir amigo kızı canlandırdı. 17 Nisan 2012’de TVLine, Morgan’ın Amerikan ABC Gündüz pembe dizisi General Hospital’da Kristina Davis’in sözleşmeli olarak rol aldığını ve 25 Mayıs 2012’de ilk kez sahneye çıkaracağını bildirdi. Bu rol için Morgan, 2013’te Drama Dizilerinde En İyi Genç Kadın Oyuncu dalında Gündüz Emmy Ödülü’ne aday gösterildi. 26 Mart 2013’te Kristina rolünden ayrılacağı açıklandı.

2015’te Morgan, ABC Family’nin Baby Daddy yıldızı Jean-Luc Bilodeau ile birlikte Casa Vita adlı TV filminde Ariana rolüyle ilk başrolünü oynadı. 18 Nisan 2016’da Morgan, Andrew Jacobs, Sean Patrick Flanery ile birlikte bağımsız gerilim filmi Lasso’da başrol oynadı.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Boyu

Boyu: 165 Cm

Kilo

Kilosu: 54 Kg

Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 91-64-91 Cm

Burcu

Balık

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu